Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých

Audiokniha s liečivými frekvenciami v pozadí

Liečivý príbeh + Liečivá frekvencia =

ZHARMONIZOVANÉ A ŠŤASTNÉ DIEŤA

Audiokniha obsahuje 12 rozprávok

Každá rozprávka je príbehovo zladená s frekvenciou konkrétnej čakry. Počúvaním príbehu a následnou frekvenciou, spolu s meditačnou hudbou, sa dostanete do zharmonizovaného stavu bytia vy aj vaše dieťa. Počúvnite si rozprávky, ktoré vám dávajú do rúk opraty vášho života....

Nahovorila a vytvorila Tina Knapé

 

Rozprávky

Ako sa Dobro prezlieka za Zlo (frekvencia 4. čakra)
Je to, čo sa nám deje, pre nás vždy to správne?

Rozprávka o chudobnom a bohatom bratovi (frekvencia 3. a 5. čakra)
Dvaja bratia vyrastajúci v rovnakých podmienkach a predsa s veľmi odlišným životom… ako to je možné? Ako si vytvoriť bohatstvo?

Rozprávka o Smrti (frekvencia 1. a 7. čakra)
Čo je smrť? Čo to vlastne znamená a ako k nej môžeme pristupovať?

O malom a veľkom vesmíre (frekvencia 7.čakra)
Mikrokozmos a makrokozmos.

Rozprávka o sebaláske (frekvenca 3. a 5. čakra)
Kedy sme sami pre seba dôležití a čo si tvoríme tým, že naše potreby nedáme na prvé miesto?

Rozprávka o tom, ako nechať niekoho zmiznúť (frekvencia 4. čakra)
Princípy oceňovania, hľadania toho dobrého a následné zmeny, ktoré môžeme vďaka tomu v našom okolí pozorovať.

Rozprávka o tom, ako si nechať narásť prst (frekvencia 3. a 5. čakra)
Kam ide naša pozornosť, tam ide naša energia a to nám aj rastie.

Rozprávka o vyliečení (frekvencia 4. čakra)
Kvantové opravy.

Rozprávka o zodpovednosti (frekvencia 2. a 6. čakra)
Kto je zodpovedný za náš vnútorný svet? Uvedomenie si toho, že ja som svojho vnútra pánom…

Rozprávka o chybe (frekvencia 2. a 6. čakra)
Čo je chyba? Ako k nej môžeme pristupovať, aby nám slúžila?

Rozprávka o žltom slonovi (frekvencia 2. a 6. čakra)
Metóda Báry Englischovej prispôsobená deťom.

Ako sa naučiť čarovať (frekvencia 1. a 7. čakra)
Manifestácia našich želaní, zhmotňovanie zámerov.

Dĺžka audioknihy je 2 hodiny a 8 minút.

Cena audioknihy je 12€.

 

Ako pôsobia frekvencie na telo ?

Všetko má svoju vlastnú frekvenciu, aj naše orgány, a dokonca aj naše čakry, teda naše energetické centrá. Ak na ne pôsobíme ich vlastnou frekvenciou, pomáhame im. Rozvibrujeme ich, otvárame, čistíme a tým sa dostávame do harmonickejšieho stavu bytia. 

Najväčší efekt frekvencií získate počúvaním na slúchadlách.

 

Audiokniha Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých našim deťom pomáha žiť spokojnejší život. Naučia sa a ujasnia si princípy manifestácie a zhmotňovania želaných vecí... 

Rozprávky sú napísané pre deti, ale aj pre dospelých. Hravým spôsobom odhaľujú dôležitosť nášho vnútorného sveta a našej energie. Ukazujú, ako si svojím vyžarovaním priťahujeme šťastie, zdravie aj hojnosť. Sú v nich popísané hlavné princípy fungovania nášho sveta z pohľadu osobnej moci každého človeka.

Vlastný život si tvoríme my sami. Záleží na našich myšlienkach, na našich pocitoch a na tom, kam smeruje naša pozornosť... 

 

 

Ak by sme od detstva mali prístup k informáciám, ktoré sme získali až v dospelosti, pravdepodobne by sme žili iné a kvalitnejšie životy.

Audiokniha  Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých našim deťom túto výhodu dáva.

Cena audioknihy je 12€.

Dĺžka audioknihy je 2 hodiny a 8 minút.

V audioknihe nájdete dvanásť rozprávok, ktoré spracúvajú témy kvantovania, manifestácie, sebalásky, posudzovania či pohľadu na chyby.

Čo je dobro a čo je zlo?

Čo cítim ja?

Je správne pomáhať iba z povinnosti?

Ako túto situáciu môžem zmeniť?

Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky nájdete v rozprávkach. Dávajú našim deťom informácie, ktoré nám v ich veku, žiaľ, dostupné neboli.

 

Volám sa Katarína Mikulíková.

Vždy som hľadala spôsoby, ako pomáhať deťom pochopiť to, čo som sa ja sama naučila až v dospelosti. Sama som mamičkou a mám za sebou dlhú cestu vo vlastnej premene života a vzťahu so svojím synom.

Uvedomujem si stále viac dôležitosť toho, čo v detstve zažívame, čím je kŕmená naša myseľ a hlavne, ako sa cítime. Priamo nás to ovplyvňuje po celý zvyšok života...

A tak som si často kládla otázku, ako deťom sprostredkovať to, čo teraz viem a pomáha mi to žiť kvalitnejší život?

Ako im dať túto výhodu do rúk?

A tak som začala písať príbehy a rozprávky. Písanie liečivých a vedomých rozprávok a príbehov, ktoré zjednocujú informácie nadobudnuté niekoľkoročným intenzívnym študovaním, je mojou vášňou a poslaním zároveň.

Príbehy, ktoré sú pre každého čitateľa liečivé, prekvapujúce, obohacujúce a dotýkajú sa jeho vnútra... jeho duše.

AKO SA AUDIOKNIHA PÁČI VÁM?

Pekný deň Katka, audioknihu som si kúpila sama pre seba, veľmi sa mi páči tvorba nových - vedomých rozprávok. Ďakujem za príležitosť kúpiť si audioknihu za výhodnú cenu. Ak budem mať príležitosť, odporučím vašu knihu aj svojim známym. Prajem vám nech sa vám aj naďalej darí.
Anna Pastorková
Kniha je uzasna  a dakujeme za tuto uzasnu ponuku, mame uz aj Vasu audioknihu,odporucam vsetkym detickam aj rodicom,moje deti ju zboznuju a ja tak isto  
Tamara Sirkova
Audioknihu som si kúpila viac menej pre seba 😂bola som zvedavá.Rozpravky sú krasne a z každej si nieco donesiem. .Myslim,že každý by si mal vypočuť rozprávky či deti aj dospelí.Aby sme ten život brali tak s ľahkosťou a uvedomiť si že my sme tvorcami.
Zuzana Ješková
Ako sa vám audiokniha páči? Audiokniha je velmi naucna. Pustam si to hlavne v aute alebo pri vareni. Ako na vás pôsobí? Posobi na mna upokojuco. Vobec vo mne nic neblokuje, skor uvolnuje. Radi ju vaše deti počúvajú? Deti zatial poculi len prvu rozpravku v aute a boli z nej uplne hotove. Vecer uz si prestavovali co vsetko mozu dosiahnut carovanim. Veľmi ma zaujíma, aké dojmy a zážitky s ňou máte. 🙂 Kedze ju pocuvam v aute tak hocikto pocul niektoru z rozpravok bol milo prekvapeny. Niektore pribehy su velmi poucne a pre deti obzvlast. Zopar pribehov som poznal z knih a tato audiokniha mi ich pripomenula.
Pavol Holič
Vaša knižka ma zaujala už dávnejšie a keď som ju pred pár dňami uvidela znovu neváhala som a teraz určite neľutujem. Príbehy sú krásne, veľmi pekne jednoducho napísané a liečivé frekvencie sú úžasnou bodkou za krásnym príbehom. Môj syn si audioknihu rýchlo obľúbil a večer mi sám od seba donesie tablet aby sme zas počúvali 😃. Kiež by bolo takýchto knižiek viac 🧡.
Michaela Halandová
Vedomé rozprávky vnímam ako dar. Je krásne že to čo sa učíme my - dospelí - sa touto formou môžu učiť aj deti. Je to tak veľké a hodnotné, že je pre mňa ťažké vyjadriť to slovami. Roky sa vedome venujem sebarozvoju, veľmi so mnou rezonujú kurzy Kataríny Runy, kde zdieľa so ženami práve to čo vo vedomých rozprávkach nájdete v podobe pre deti. A to je veľmi hodnotné. My sa to ,,musíme učiť" ako dospelí a touto formou majú deti k tomu prístup už teraz. Vedomé rozprávky sa dotýkajú nosných tém doby v ktorej žijeme - myslím tým tém ktoré keď integrujeme do života, začíname žiť svoj sen :), preberáme zodpovednosť za svoj život, začíname vedome tvoriť. Nikdy predtým mi nenapadlo tieto informácie, s ktorými sama pracujem posúvať ďalej deťom. Brala som to skôr v rovine - keď mením seba je to veľká hodnota sama o sebe pre nich. Ale naučiť ich s tým pracovať ? Áno, to krása... 🙂 napísala by som skvelý nápad ale to čo to je presahuje ,,nápad" či myšlienku. Tu môžeme vidieť akí sme my ľudia - ako lieviky pre to božské vedomie a krásne to sem tečie na zem - pre deti 🙂 .
Laura K.
Dobrý deň Katarína, veľmi pekne ďakujem za audioknihu aj v mene mojich detičiek, Mám z nich dva kusy, dcérka 10 r. a synček 6 r. Hneď sme sa aj započúvali do rozprávok a sme z nich nadšení, ja aj deti. Hneď prvá o čarovaní veľmi oslovila Oliverka, no zatiaľ je trochu smutný, že on ešte nie je dosť trpezlivý a každú chvíľu sa ma pýta, kedy sa mu splní, čo si predstavoval. Myslím, že takého rozprávky by mali počúvať všetky deti a žilo by sa im podstatne jednoduchšie a boli by šťastné vždy. Ešte raz ďakujeme a nech sa vám aj naďalej darí v tejto úžasnej tvorbe. Ida, Evelin a Oliver
Ida M.
Dobrý deň, ďakujem,kniha je úžasná, zrozumiteľná aj pre deti a pre dospelých tiež veľká inšpirácia, poučná a ukľudňujúca 🥰 Rozmýšľam, že si objednám aj v tlačenej podobe a darujem ju mojim vnúčatkám 😊
Katarína Bohušová
Velmi sa mi paci audiokniha, zatial som si ju pocuvla len ja a je vynikajuca. Je vyborna aj ako literatura pozitivneho myslenia a nauka o tvoreni si vlastnej reality. Som zvedava, co na nu povedia deti, 15 a 18 rocny. Pustim im to kazdemu zvlast, ked ich budem masirovat.
Adriana Horvatova
Krásna kniha👍❤️plná hlbokých myšlienok podaných hravo a zrozumiteľne aj pre detskú dušičku…lebo jediná cesta von, je cesta dnu🙏😇
Jurischová Šimončič
Milá Katka audioknihu som si kúpila pre seba len tak zo zvedavosti. A chcem vám povedať že sa vám veľmi vydarila je poučná pre všetky vekové kategórie. Ja mám 60 rokov a nad každou rozprávkou som sa zamyslela, v každej je taký kus pravdy a tak jednoducho vyrozprávane veľmi, veľmi dobré. Prajem vám veľa šťastia a nech sa vám darí.
Helena Holienčiková

Cena audioknihy je 12€.

Dĺžka audioknihy je 2 hodiny a 8 minút.

Ukážky z audioknihy Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých