Sám sebe terapeut

príručka

 • Vidíte neprospešné vzorce správania na sebe samom, ktoré vám bránia žiť kvalitný, šťastný a spokojný život, ALE neviete čo s tým?
 • Chcete nájsť svoj pokoj v duši, ALE zároveň nečakáte, že za vás niekto niečo urobí ?
 • Nechcete s každou výzvou ísť za „niekým povolaným“ ?

Potom je príručka Sám sebe terapeut presne pre vás !

                          Čo získate?

Zakúpením príručky Sám sebe terapeut budete mať v rukách paletu nástrojov a techník, vďaka ktorým si dokážete pomôcť vy sami.

Je to súbor návodov a nástrojov, ktorý má potenciál zmeniť vám život k lepšiemu. Nečakajte však, že bude stačiť samotné prečítanie!

Nie …

Sám sebe terapeut je vytvorené pre toho, kto je ochotný robiť praktické kroky. Ak nemáte dostatočnú motiváciu urobiť reálne kroky, nemáte dôvod si príručku kúpiť.

 • Chcete svoj život skutočne meniť?
 • Zažívať viac kvality?
 • Máte odvahu a odhodlanie?
 • Chcete držať svoj život pevne v rukách?

Čítajte ďalej....

Volám sa Katarína Mikulíková

a mojou vášňou je skvalitňovanie života sebe aj iným cez cestu sebapoznania. Používam overené techniky a nástroje, ktoré mi v živote pomáhajú zbaviť sa toho, čo už nepotrebujem. Pomáhajú mi prekonávať výzvy.

Bez nástrojov a spôsobov „AKO“ to prosto na začiatku nejde…..

Keď som v minulosti nemala nástroje a vedomie toho, že si môžem pomôcť sama, bolo to pre mňa číre zúfalstvo. Zmietala som sa vo svojom rozbitom svete a ešte sa snažila pred okolím tváriť, že je všetko v absolútnom poriadku. Behala som po rôznych terapiách a sedeniach a dúfala, že moju situáciu niekto vyrieši.

Zlom nastal po uvedomení si, že pomoc z vonku v podobe zázraku a jednorazového zásahu asi nepríde. Áno, terapia od druhého, skúseného človeka je občas potrebná

(nezaujatý pohľad a vedenie inej osoby). Nie je však ok, ak si neviem pomôcť aj sama. A preto som začala hľadať… Semináre, knihy, kurzy, atď. No a potom, HLAVNE, používať toto všetko 🙂

Nestačilo si prečítať, bolo treba to všetko aj robiť. Keď som ale videla a cítila účinky niektorých techník, nebolo ma treba do ničoho nútiť. Začala som riešiť, čistiť a uvedomovať si spojitosti. Nástroje, ktoré pomohli mne, vám prinášam v príručke Sám sebe terapeut.

Aká zmena vás čaká a čo všetko môžete riešiť pomocou týchto nástrojov?

V podstate všetko, keďže vieme, že každá choroba má psychickú príčinu.... Všetky naše citové boliestky, vnútornú nespokojnosť, neprospešné nastavenia a vzorce, emócie, ale aj konkrétne situácie ako sú hádky v rodine, nedostatok čohokoľvek, strach z čohokoľvek...  Vyriešite si a zmeníte všetko, čo budete potrebovať.  Stanete sa pánom svojho života, pretože budete vedieť, že ak príde akákoľvek výzva, máte v rukách nástroje na jej prekonanie. Pocítite v živote väčšiu istotu a stabilitu.

Nástroje a techniky obsiahnuté v programe Sám sebe terapeut som ja používala a stále používam. Všetky do jednej mám vyskúšané na sebe a za ich účinky a funkčnosť sa viem postaviť. Techniky a nástroje sú použiteľné na sebe samom aj na ďalšom človeku.

Niektoré sú z kníh, niektoré zo seminárov, kurzov, terapií atď. (všade uvádzam zdroje). Prinášam vám ich spolu so svojím know-how :-).

Dlhá cesta ma viedla k všetkým týmto technikám a nástrojom. Vám ich ponúkam na jednom mieste - bez námahy dlhého hľadania a overovania ich funkčnosti.

Ku každej technike je popis a návod v podobe textu aj videa. Zistíte, na čo sa technika používa, na čo fungovala mne, aká je jej dĺžka. Dostanete aj praktickú ukážku techniky vo videu. Je pravdepodobné, že vás osloví jedna a bude vám skvele fungovať, po čase sa to však zmení a začnete používať ďalšiu.

U mňa je to tak, že niektoré nástroje a techniky používam neustále, alebo sa k nim vždy vrátim. Iné som použila iba párkrát, vyriešila som si vďaka nim nejaký problém a ďalej som ich nepoužívala…

Vždy je to o pocitoch, určitým spôsobom vás tá technika „baví“ a hlavne vnímate jej účinky. A tým, ako sa meníte vy, sa menia aj vaše potreby a teda je prirodzené techniky striedať a často aj zjednodušovať či prispôsobovať sebe.

Mne napríklad teraz už funguje „obyčajné“ zameranie pozornosti na energiu v tele, ktorú vnímam ako neprospešnú, a jej následné odvedenie z tela von – prepustenie z môjho systému.

Keď som začala svoju cestu sebapoznania a sebarozvoja, mala som nastavenie, že to musí byť zložité a ťažké. A tak som vtedy narážala na techniky, ktoré síce fungovali, ale boli veľmi náročné.

Spomínam si na čas, ktorý som strávila čistením nejakej situácie, vtedy išlo o hodiny práce. Teraz rovnakú situáciu vyčistím rádovo v minútach. A to isté sa stane aj vám.

Doba, v ktorej žijeme, nám nahráva. Jednoduchosť a rýchlosť čistenia či odhadzovania toho starého a nepotrebného je nutná. Transformácia prebiehajúca v každom z nás, aj kolektívne, volá po „ráznejšej a rýchlejšej“ ceste. Preto vznikajú techniky a nástroje, ktoré sú jednoduché, ale veľmi účinné.

 

Získáte 6 nástrojov na vašu transformáciu a 3 bonusy

 • Kŕmenie démonov
  V tejto technike budeme personifikovať naše tiene a dávať im to, čo potrebujú. Nie to, čo chcú.... Tým meníme deštruktívnu silu v nás na konštruktívnu a stávame sa silnejšími....
 • Terapia modlitbou
  Oslovujeme svoje podvedomie a vkladáme doň náš cieľ.
 • Kvantovanie
  V tejto technike dostanete tri rôzne spôsoby kvantovania.
 • Dovolenie si
  Metóda, cez ktorú "si dovoľujeme" úplne všetko. Jej jednoduchosť a účinnosť je krásna.
 • Scelovanie
  Práca s naším vnútorným dieťaťom. Každou uzdravenou časťou sa stávame silnejšímí, naše vedomie rastie.
 • Konštalačné techniky
  Metóda nám dáva veľký nadhľad. Pomáha nám nacítiť sa a pochopiť všetky pohľady danej hádky, problému, zvieraťa... čohokoľvek.

+ 3 bonusy

 • Rozdelenie úloh
  Čo je moja úloha pri mojom želaní a čo urobí vesmír?
 • Moje budúce JA
  Spojenie a so svojim buducím JA a múdrosťou, ktorú v sebe má.
 • Časová os
  Šamanská technika, v ktorej meníme minulosť.

Sám sebe terapeut vám prináša 6 techník + 3 bonusy, ale k tomu všetkému dostanete aj veľa vysvetlenia, ako fungujú dané techniky, ako funguje naše podvedomie, náš systém atď. Nejde len o techniky a ich návod, ide aj o pochopenie nás samých a toho, prečo sa cítim takto, prečo sa mi toto deje... 

Najprv prečo a potom ako z toho von 🙂

Techniky sú veľmi účinné a silné. Zmeny, ktoré sa vo vás a následne vo vašej realite stanú, budú znateľné. Každý človek je originál, každý je iný, každému teda sadne iná technika. Je v poriadku aj to, ak si ich budete striedať.

Vnesiete do svojho života radosť a nádej ! Problémy odstránite a nebudete sa v nich stále motať dookola. 

Aká je cena ?

Cena je 77€.  

ZOZNAM BENEFITOV PREČO NEVÁHAŤ

S KÚPOU 

 • Ak sa budete cítiť zle, vyriešite si to....
 • Navždy máte paletu nástrojov na transformáciu toho "nežiadaného"
 • Skvalitníte si svoj život po každej stránke
 • Zjednodušíte si svoj život
 • Samého seba urobíte šťastnejším
 • Konečne v živote pocítite väčšiu istotu
 • Vyčistíte si energetické bloky, ktoré mohli byť vo vašom rode dlho a uľahčíte tým aj vašim deťom
 • Urobíte svoju rodinu spokojnejšou
 • Osvojené nástroje už vám navždy ostanú
 • Vytvoríte si návyk "cítiť sa dobre" 🙂
 • Prácou na sebe sa dostanete do vyššej úrovne svojho vedomia
 • Uvoľníte z tela zaseknuté emócie
 • Naučíte sa, že všetko sa dá premeniť/pretransformovať na niečo prospešné
 • Zharmonizujete sa
 • Budete mať na blízku pomocnú ruku na ceste vpred
 • Naučíte svoj systém prepúšťať negatívnu energiu

Už totiž nechcete, aby sa vo vašom živote objavovali tie isté problémy a opakovali situácie, ktoré vás bolia. Nechcete cítiť bezmoc a kúpať sa v "bahne" dlhšie než je nutné na to, aby ste si z toho "bahna" vytiahli váš zaslúžený DIAMANT !

KUPUJEM SI SÁM SEBE TERAPEUT ZA CENU 77€

REFERENCIE

Klobuk dole, je za tym vidiet, citit kopec prace, kvalitne spracovane, jasne formulacie, stylisticky som tam neobjavila nejake zadrhele... Dobre sa to cita, je to zrozumitelne, vysvetlenje k niektorym principom co su tam su jasne... Podla mna dost silne techniky, aj som zavahala pri niektorych, ci by nemali byt za sprievodu terapeuta, napr to scelovanie mi pride hodne citlive a ze moze spustit riadne bôle a procesy...
Kati M.
E book som konecne precitala a ciastocne vyskusala a musim povedat, ze sa mi velmi pacilo, spracovanie.Vizualne i obsahovo. Postupy vysvetlene velmi zrozumitelne. Z technik som zatial skusala iba prvu, ale myslim, ze sa k nej este budem potrebovat opakovane vracat, cesta k sebe je vyzva, tak postupujem velmi pomaly, ako ma to pusta... V kazdom pripade dakujem za zdielanie i Vasu pracu
Dan Ka