7 MEDITÁCIÍ ĎAKOVANIA ČAKRÁM

s frekvenciami terapeutických ladičiek 

Rozprúďte energiu frekvenciami ladičiek a emóciou vďačnosti

 

Meditácie majú za úlohu dostať  vás do vyváženého stavu. Harmonického stavu. Uviesť do rovnováhy všetky vaše energetické centrá a to pomocou vďačnosti rozplývajúcej sa do vibrácie lásky. 

Vďaka tomu si do života privediete viac hojnosti, spokojnosti, radosti, intuície aj zdravia. Meditácie trvajú dva a pol hodiny. Môžete si ich pustiť naraz alebo postupne jednu každý deň.

ČAKRY - ENERGETICKÉ CENTRÁ

Čakra je energetický kotúč, ktorým vysielame, ale aj prijímame  frekvencie a informácie. Je to podobné ako rádio. Miestnosť v ktorej teraz sedíte je plná rádiových vĺn. Ak by ste zapli rádio a naladili ho na správnu frekvenciu, budete mať dôkaz. Rádiové vlny nevidíte a predsa viete, že tam sú...

 

 

Čakry ovplyvňujú život po všetkých stránkach. 

Aké máme zdravie ?

Ako zažívame vo svojom živote hojnosť ?

Aké máme vzťahy ?

Fyzický svet je  len odrazom toho energetického. Najprv sa všetko stane na jemnohmotnej úrovni a až neskôr sa hmota pretvorí podľa toho. 

2,5 hodiny meditácií za 23€  

+ zadarmo 7 dňová premena závislosti k tomu.

7 dňová premena závislosti je emailový mini-kurz, ktorý trvá sedem dní. Jeho úlohou je oslabiť vašu závislosť na čomkoľvek (pc, cukor, mobil, hry, práca, neprospešné emócie, fajčenie, toxický vzťah, pozornosť z vonku atď.) a nahradiť pozitívnou vlastnosťou, ktorú si sami určíte. V kurze sa pracuje s energiou, myšlienkou a emóciou. Ak prejdete celých sedem dní, nie je možné, aby sa nestala zmena, ktorá bude skutočne nezanedbateľná. 

Máme 7 energetických centier

1. čakra je koreňová čakra - zdravie, vitalita, financie. Všetko hmotné pre telo. 

Oblasť kostrče. Ako už názov čakry hovorí, ide o náš koreň. O to, ako sa cítime v tomto svete v bezpečí, prijímaní. Pevnosť a stabilita. Pocit zabezpečenia, hojnosti, energia, vitalita.
Ak je čakra v nerovnováhe cítime bezradnosť, bezmoc, nebezpečie, pocit, že nikam nepatríme, depresie...
Táto čakra vyjadruje aj náš vzťah k okoliu. Pokiaľ chceme rásť, táto čakra je ako prvá, ktorá musí byť v harmónii. Pevné korene sú základ, aby sa strom nezlomil....

Na fyzickej úrovni sa zablokovaná čakra prejavuje ako hemeroidy, zápchy, preháňania, zápaly mechúra... Je v nej aj sklon k závislosti. Prečistenie tejto čakry a uvedenie do harmonického stavu býva zásadné pre všetko ostatné.

2. čakra - tvorenie, sexualita. Je o tvorivej energii, čo je vlastne sexuálna energia. Cez ňu vzniká najvyššie tvorenie VZNIK NOVÉHO ŽIVOTA.

V druhej čakre sídlia akékoľvek dysfunkcie týkajúce sa sexuality. Je to čakra emócií. Ak sa cítite neuspokojení, cítite nedostatok lásky, pozornosti alebo máte problémy intímneho charakteru, mali by ste sa zamerať na čistenie práve tejto čakry. Ak je čakra v rovnováhe, cítite emocionálne bezpečie, vášeň, optimizmus. Užívate si život a cítite hojnosť po všetkých stránkach života.

3. čakra - osobná sila, sebahodnota a sebaistota

Táto čakra je zdrojom našej osobnej sily. Je v nej naša skutočná identita, sebavyjadrenie, sebavedomie, sebadisciplína... 

Ak je v rovnováhe, máme dostatok vôle na všetky naše ciele. Naopak, ak je v nerovnováhe, cítime bezmocnosť, nevieme, kam sa vlastne uberá náš život. Bojíme sa tráviť čas sám so sebou a zamestnávame sa pozeraním tv, pitím alkoholu a podobne. 

Na fyzickej úrovni sa zablokovaná čakra prejavuje tráviacimi ťažkosťami, enormným nárastom, ale aj úbytkom hmotnosti. V solare sa ukladajú všetky naše podvedomé bloky. Mať túto čakru v rovnováhe je veľmi dôležité.

4. čakra - láska, sebaláska, vzťahy. Táto čakra prepája spodné a vrchné centrá.

Srdcová čakra je o láske. Láska k sebe aj k druhým. Bezpodmienečná láska. Zablokovaná srdcová čakra sa prejavuje negativitou. Neschopnosťou cítiť emócie. Smútok, bolesť. Neakceptovanie seba samého, zlé vzťahy, chýbajúca radosť zo života. Na fyzickej úrovni sú to problémy so srdcom, chrbticou, dýchaním. 

5. čakra - komunikácia otvorenosť. Pri zablokovaní sa prejaví neschopnosť povedať NIE.

Ak je krčná čakra zablokovaná, môže to na fyzickej úrovni byť bolesť v hrdle, problémy so spodnou čelusťou, problémy so sluchom, štítna žľaza, jazyk...

Krk je spojenie medzi hlavou a srdcom. Krčná čakra v harmónii je voľná komunikácia nielen so svojím okolím, ale predovšetkým so sebou samým. Ide o sebavyjadrenie, prijatie vnútornej pravdy, kreativitu.

V krčnej čakre môže byť problém s komunikáciou alebo aj s naslúchaním a je jedno, či voči sebe, alebo okoliu. 

6. čakra, tretie oko - intuícia, prijímanie informácií

 

Čakra tretieho oka je naša intuícia. Treba ju čistiť, ak sa neviete zbaviť negatívnych myšlienok, ak máte slabú pamäť, ale je v nej aj nekontrolovateľný hnev. 

Na fyzickej úrovni sa zablokovaná čakra prejavuje bolesťami hlavy alebo poruchami nervového systému. Táto čakra je centrum našich duchovných schopností, inteligencie a aj vôle. 

 

7. čakra - napojenie na Zdroj

Siedma alebo korunná čakra sa nachádza na temene hlavy. Je to spojenie s Bohom/Stvorením/ Vyšším Ja. 

Zablokovaná čakra sa prejavuje negativitou, apatiou, nespavosťou, pocitom oddelenosti od ostatných. Človek je bez úsmevu, máva zlé sny a cíti sa "stratený". 

Na fyzickej úrovni je to citlivosť očí na svetlo, neurologické poruchy, bolesti hlavy. 

Ak je čakra v harmónii, cítime sa aj my v harmónii sami so sebou aj so všetkými živými bytosťami. Cítime vedenie. Keď je čakra otvorená, sme v spojení s Bohom/ Stvorením/ Vyšším Ja. Nepotrebujeme už vôbec nič. 

Ego sa stráca a prestáva mať pre nás význam. Keď sa táto čakra otvorí, vyladia sa aj všetky ostatné čakry. Posledné bloky v nich sa stratia a všetky čakry sa dostanú do svojich najvyšších vibrácií. Siedma čakra je sídlom najvyššej dokonalosti v človeku.

 

 

Pracovať treba vždy so všetkými čakrami naraz. Systém je prepojený....

Napríklad: 

Nápad, prijmem ho cez siedmu čakru (ak je blokovaná, tak ho neviem ani zachytiť). Prejde do šiestej, ak je blokovaná táto, nechápem to, neviem, čo s tým nápadom urobiť, poviem si niečo na spôsob :

"Je to síce pekný nápad, ALE..."

"Ja na to nemám."  No a tu sa to končí.

Ak by bola 6. čakra ok, prejde nápad do piatej, a ak by bola bloknutá, nebudem vedieť odkomunikovať všetko potrebné na uskutočnenie nápadu a tak podobne. 

Vidíme teda, ako veľmi je dôležité mať všetky svoje energetické centrá v poriadku.

 

Ku každej čakre prislúcha žľaza, ktorej aktiváciou sa zvyšuje jej funkcia, tým vaše hormóny v tele. Každá čakra je ako mini-mozog. Meditáciou vďaky  dostávate tieto mini-mozgy do koherencie. Telo sa začne tomuto novému nastaveniu prispôsobovať. 

Týchto sedem meditácií bude pôsobiť na vaše čakry dvomi spôsobmi! A to je najväčšia výhoda, pretože sa spoja dve mega-silné veci!

Frekvencie terapeutických ladičiek a energia vďačnosti.

2,5 hodiny meditácií za 23€

+ zadarmo 7 dňová premena závislosti k tomu

7 dňová premena závislosti je emailový mini-kurz, ktorý trvá sedem dní. Jeho úlohou je oslabiť vašu závislosť na čomkoľvek (pc, cukor, mobil, hry, práca, neprospešné emócie, fajčenie, toxický vzťah, pozornosť z vonku atď.) a nahradiť pozitívnou vlastnosťou, ktorú si sami určíte. V kurze sa pracuje s energiou, myšlienkou a emóciou. Ak prejdete celých sedem dní, nie je možné, aby sa nestala zmena, ktorá bude skutočne nezanedbateľná. 

Ďakovanie energetickým centrám je metóda, ktorú som sa naučila od Joa Dispenzu. Odporúča ju vo svojej knihe. Ja som ju rozvinula do meditácií obohatených frekvenciami ladičiek. 

             VĎAČNOSŤ

Opak vďačnosti je nedostatok... Vďačnosť je zázračná, najvyššia vibrácia spojená s láskou.

Otvorte svoje oči a buďte vďační za to, že vidíte a ste schopní vnímať všetky farby sveta. Postavte sa z postele a po ceste do kuchyne buďte vďační za to, že máte nohy, ktoré vám slúžia a zdravé ruky, ktorými vykonávate nekonečne veľa denných činností. Aké by to bolo ťažké bez čo i len jednej z nich?

Otočte vypínačom a buďte vďační za svetlo, ktoré vám svieti. Otočte kohútikom a oceňte, že máte teplú vodu. Milióny ľudí toto nikdy nezažijú.

Ak máte problém s vyvolaním si vďačnosti, je energia zablokovaná v 1. a 4. čakre. 

Skúste si urobiť také malé cvičenie... Napíšte si na papier všetko, za čo môžete byť vo svojom živote vďační. 

Nejde vám to?

Tak si predstavte, že všetko, čo nenapíšete na papier vám do zajtra zmizne.... 

 

 

Volám sa Katarína Mikulíková a som autorkou knihy Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých a sebarozvojovej spoločenskej hry SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY. Sebarozvoju a nazeraniu na svet inak, než je bežne zvykom, som bola vždy otvorená, ale naplno ma na túto cestu priviedol môj syn.

Stále som na ceste, pretože cesta je vlastne cieľ... Ale vidím  obrovskú časť tej, ktorú som už prešliapala.

Mojou veľkou vášňou je premena reality, premena života cez seba, teda cez vnútornú prácu na sebe. Fascinuje ma, čo všetko je možné... Ako krásny v skutočnosti život môže byť.  To, čo ja používam a čo mi funguje, vkladám do svojej práce. Som si istá, že pre každého tu je možné zažiť to najkrajšie, čo si len človek dokáže predstaviť.

7 vedených meditácií na každú čakru (energetické centrum)

 Zaplav čakry energiou vďaky.

Vykúp ich v tejto vysokej vibrácii. Tým sa aktivujú do svojej plnosti.

2,5 hodiny meditácií za 23€

+ zadarmo 7 dňová premena závislosti k tomu

7 dňová premena závislosti je emailový mini-kurz, ktorý trvá sedem dní. Jeho úlohou je oslabiť vašu závislosť na čomkoľvek (pc, cukor, mobil, hry, práca, neprospešné emócie, fajčenie, toxický vzťah, pozornosť z vonku atď.) a nahradiť pozitívnou vlastnosťou, ktorú si sami určíte. V kurze sa pracuje s energiou, myšlienkou a emóciou. Ak prejdete celých sedem dní, nie je možné, aby sa nestala zmena,ktorá bude skutočne nezanedbateľná.