Môj príbeh

"Som Katarína Mikulíková, autorka knihy Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých a sebarozvojovej spoločenskej hry SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY. Môj príbeh je o otvorenosti sebe samému a o odvahe zmeniť svoj pohľad na svet.

Na túto cestu ma priviedol môj syn. Stále som na ceste transformácie, ktorá mi prináša nové pohľady na život.

Moja vášeň spočíva v premenách reality a v presvedčení, že každý z nás môže svoj život premeniť vnútornou prácou na sebe. Môžeme objaviť krásu života a jeho nekonečný potenciál, nech už sa teraz nachádzame kdekoľvek."

 

Fascinuje ma, čo všetko je možné...

Ako krásny v skutočnosti život môže byť.  To, čo ja používam a čo mi funguje, vkladám do svojej práce. Tvorím produkty (či už v elektronickej alebo fyzickej podobe), ktoré ľuďom pomáhajú skvalitniť ich životy, posunúť sa vpred a milovať život ako taký.

Som si istá, že pre každého tu je možné zažiť to najkrajšie, čo si len človek dokáže predstaviť. Stačí iba chcieť, nech už sa nachádzate kdekoľvek.

Kde je vôľa tam je cesta...

Temná noc mojej duše...

Pred pár rokmi som bola zúfalá, smutná a myslela som si, že môj život je jeden veľký trest. S týmto nastavením som od spokojnej a milujúcej ženy a mamičky mala naozaj ďaleko. Krik, plač, apatia, tresty, bezmoc… Vtedy bolo toto našou každodennou súčasťou.

Syn mi to, samozrejme, zrkadlil a sám sa dostával do podobných stavov, ktoré zasa mne spôsobovali novú bolesť v podobe viny. Obviňovala som sa za všetko, čo sa vtedy dialo a hlavne za to, že nie som dobrá mama a neviem urobiť svoje dieťa šťastné. Samozrejme, že som to nevedela, pretože som nechápala, že mu nemôžem dať niečo, čo sama nemám.

V tomto období som sa začala veľmi intenzívne zaoberať zmyslom života, fungovaním ľudskej psychiky, dôležitosťou emócií. Začala som sa učiť techniky a princípy, ktoré mi boli schopné priniesť úľavu, riešenie a kvalitu do našich životov.

Celá moja "temná noc duše" ma naučila tú najpodstatnejšiu a najhodnotnejšiu vec.

JA MÁM ABSOLÚTNU MOC NAD SVOJÍM POCITOM A MYŠLIENKOU a teda aj nad svojím životom...

Ja sa rozhodujem a ovládam, čo sa v mojom vnútri odohrá. Ako vo vnútri, tak aj vonku.... Zmeny v živote na seba nenechajú dlho čakať.

Som facilitátorkou metódy PSYCH-K, naučila som sa kvantovať, pracovať s vnútornými zraneniami, chápať, rozpoznávať a prenastavovať neprospešné myšlienkové vzorce.

Všetko, čo viem, vám prinášam v rôznych podobách a všetko nájdete tu na stránke. Pomáham každému, kto chce, cez vnútorné zmeny tvoriť zmeny vonkajšie. Moje motto je:

Všetko je pre teba možné!