spoločenská hra

SPLNENÉ TÚŽBY/ VEDOMÉ TVORENIE REALITY 

Zahrajte sa a dajte do pohybu ZÁKON PRÍŤAŽLIVOSTI.

Zažijete so svojimi najbližšími krásne a plnohodnotné chvíle, zážitky a splnenie svojho sna.

Čo viac si priať? 🙂

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY je energetická práca so sebou formou spoločenskej hry.  Rovnako, ako sme si istí pri pohľade do zrkadla, že vidíme odraz, ktorý zrkadlí niečo skutočné, môžeme si byť istí, že aj pri pohľade na našu realitu vidíme iba odraz nášho vnútorného sveta. A nad našim vnútorným svetom máme absolútnu moc. 

Hraním hry sa vám v živote spojí viac pozitívnych aspektov do jednej chvíle. Počas hrania robíte totiž niečo pre seba a svoje vnútro. Venujete sa sebarozvoju a učíte to aj vaše deti. Vytvárate plnohodnotné a podporujúce chvíle pre vás aj vašich nabližších, či už ide o rodinu alebo rovnako naladených priateľov. Učíte svoje deti princípy zhmotňovania a dôležitosti vnútorného sveta a tiež konrétne kroky ako na to.

Hra je edukačná, všetko v nej, každá úloha má aj vysvetlenie.

Napríklad:

Napíš si meno človeka, ktorého obdivuješ. Pomenuj na ňom tri vlastnosti, ktoré sa ti páčia a ktoré podľa teba má. Nájdi tieto tri vlastnosti v sebe, ak treba pomôžu ti pri tom spoluhráči. Toto sa nazýva ZLATÝ TIEŇ.

Vysvetlenie:

Mnohí poznajú princíp zrkadlenia. Teda, čo vidíš na druhom a vadí ti to, je niečo, čo z určitej časti robíš aj ty, alebo si to naopak nedovoľuješ robiť. Preto to toľko vidíš vonku. Zlatý tieň funguje rovnako, ale v dobrom. Všetko, čo obdivuješ na iných je aj v tebe. Nič, čo nemáme my sami v sebe, by nám „neudrelo do očí“ na druhom človeku. Takto funguje zrkadlenie v živote v dobrom aj v zlom...

Urobíte svoju myseľ magnetom, ktorý pritiahne to, po čom srdce túži

Máte sen o budúcnosti? Vďaka hre si z neho urobíte realitu súčasnosti. Nové myšlienky a nové emócie vám prinesú nový život.

 

Video zo skúšobnej hry s prototypom, je v ňom vysvetlená celá hra, ukázané úlohy a všetko, čo o nej potrebujete vedieť.

Hra pre tých, ktorí začali tancovať svoj posvätný tanec so životom.

 

Veľké veci po ktorých túžime dosiahneme malými krokmi, ktoré začneme robiť už dnes. Malé kroky sú úlohy v hre... Každá jedna úloha je jeden krok na ceste k zmene myslenia, na ceste k inému pocitu a k inému konaniu. Dostanete sa zo svojho neviditeľného väzenia a zbúrate steny, ktoré ste si vystavali vo svojej mysli. Steny, ktoré vám bránia vidieť vaše možnosti, ktoré vás držia tam, kde už byť nechcete. 

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY 

UVÁDZACIA CENA 70€ AJ S POŠTOVNÝM  do 9.5.2024

Bežná cena hry bude 99€.

 

99€      70€

Staré pravdy predkladané novým spôsobom. Zábavným spôsobom!

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY je dosková hra s herný plánom.

 

Hra je vhodná12+

Hráči postupujú po políčkach, stúpia na políčka, ktoré budú znamenať splnenie úlohy. Tie sú napísané na kartičkách. 

Dva druhy kartičiek (spolu cca 90 úloh):

1. DRAČIE OKO KARTIČKY - Práca s prepojením hemisfér, nervovým systémom a telom, kde úlohy povedú k uvoľneniu napätia, stagnácie, blokov a systém sa otvorí prijatiu nového presvedčenia, či pocitu do svojej hĺbky… Inými slovami, vašu logickú časť a vašu kreatívnu časť prepájate a učíte, aby pracovali spolu, vyrovnane, v harmónii. Je to veľmi efektívny spôsob, ktorý prepisuje vaše podvedomé vzorce a návyky. 

 

2. MERKABA - Kartičky s úlohami, ktoré povedú k previbrovaniu vášho vnútra, k zamysleniu sa nad určitými aspektami svojho želania, k vďačnosti, uvedomeniam, práci s energiou, spolutvoreniu s ostatnými hráčmi atď.

 

Cieľom hry je doviesť svoje figúrky zo štartovacieho políčka do cieľa. Hráči figúrku posúvajú o počet políčok hodených kockou. Na ceste je možné stúpnuť na políčka, ktoré posúvajú hráča vpred ( políčka majú názov napr. počúvol si svoju intuíciu), ale tiež je možné stúpnuť na políčka, ktoré hráča zastavia alebo vrátia ( napr. počúvol si svoj strach namiesto svojej túžby). A samozrejme na políčka, ktoré budú znamenať hore spomenuté úlohy. 

V hre neexistujú protihráči, sú tam iba spoluhráči. Vytvoria si pre seba navzájom bezpečné prostredie, v ktorom sa nebudú mať strach odhaliť.  Každý hráč má pri sebe pero a papier, kde si zapisuje všetky myšlienky a poznatky, ktoré mu určite pri hraní hry napadnú.

Táto hra vás prepojí na viacerých úrovniach, čo napríklad v rámci rodiny je veľmi milým bonusom 🙂

 

Súčasťou hry je aj jednoduchá technika na vypustenie strachov, blokov, limitujúcich presvedčení.

Čím častejšie budete hrať, tým skôr sa želanie zrealizuje.

Vytvoria a upevnia sa totiž nové synapsie v mozgu a vy sa vibračne priblížite k vytúženému cieľu .

PRE KOHO JE TÁTO HRA?

Katkinu hru som si užila, má ozaj niečo do seba. Ak sa človek nacíti a naladí na svoj sen, je podľa mňa veľmi nápomocná. Je dôležité hrať ju a blízkymi osobami, aby sa išlo do hĺbky. Má veľký potenciál pomôcť na ceste k sebe, za svojimi túžbami. Ďakujem Ti Katka za túto Tvoju tvorbu. Po knižke ďalší vydarený projekt ❤️
Hanka Kadlečíková
Kati, aj mne sa tá hra, samozrejme, páči a tešila som sa hlavne, že sme sa zase stretli 🙂 Bolo to ale dosť vyšťavujúce, aj keď to asi určite záleží od momentálneho stavu, zámeru, pristupu k nemu a tak. Myslím, že je pre hráčov, ktorí sú si dosť blízky, lebo ide o dosť intímne záležitosti a nerozprávala by som o nich pred hocikým. Každopádne, "účinky" sa konkrétne u mňa prejavujú veľmi skoro, až by som povedala, že som z nich niekedy celá preč 😀 Samozrejme, že niektoré zmeny alebo prejavy sú nie veľmi príjemné, ale je mi jasné, že ťažko uvidím už teraz ich zmysel. Zmena je viditeľná a som ako na hojdačke - raz hore, raz dole. Už sa teším, keď sa to ustáli... hore 🙂
Zuzana Holovanišinová
Pri hrani Katkinej hry som mala velmi prijemne pocity. Tesila som sa na rozne ulohy, ktore ma cakali pri stupnuti na farebne policko a najviac ma potesilo, ked som temne udolie presla 😁. Najviac mi dali ulohy, ktore sa volali "aktivacia". Bol to vzdy krasny zazitok, po ktorom som mala pocit, ze uz v hre nemusim pokracovat, ze mam vsetko vyriesene 🤣😍. Ulohy spojene s pohybom a hovorenim roznych formuliek boli tazsie pre vykonanie a preto asi sme sa na nich najviac nasmiali 🤣🤣🤣. Uz dlho som sa tak z chuti a od ❤️nezasmiala🤗😘. Myslim si, ze je dolezite hrat hru s ludmi podobne naladenymi, ktori pracuju na osobnom sebarozvoji. Dakujem Kati a dievcata, ze som si mohla s vami zahrat. Bolo to pre mna obohacujuce a dufam, ze si to zopakujeme 🙏❤️
Mirka Sabová
Ahojte,idem aj ja teda pozdielat svoje pojmy a dojmy🤪Hra je skvelá,aj ked sme tam vychytali včera ešte nejaké tie muchy,má velký potencial.Nemyslim si,že je len pre tých,ktorý sú úplne v obraze🤔podla mňa je aj pre tých,ktorý sú odhodlaný sa touto cestou sebarozvoja vydat a ešte nenabrali odvahu,alebo nevedia ako na to🙃Má určite svoje miesto na trhu pre toho,kto si ju svojho života pritiahne🙂Dnes som sa mala možnost opät na vlastné oči presvedčit,že ked tvorime naozaj s tou láskou,tam nieje miesto na pochybnosti
Karolína Krállová
Kati, mna teda moc potešilo, že som preskočila údolie👍😁bolo to pre mňa motivujúce❤️úlohy sa mi páčili(najmä uši)🙈🤣
Mária Baumanová

ZAUJÍMAM SA O SEBAROZVOJ A CHCEM DO TOHO ZAPOJIŤ RODINU

NEBAVÍ MA VIZUALIZÁCIA...

Hranie hry vás privedie k naplneniu vášho sna, ale tiež k ďalším benefitom:

 • Rozvoj sebavedomia
  pomôže vám prelomiť obmedzujúce presvedčenia, zvýši vaše sebavedomie tým, že vás naučí, ako meniť svoje vnútorné nastavenia a vibrácie.
 • Zlepšenie sebareflexie
  vďaka hre sa budete musieť skutočne zamyslieť nad tým, čo chcete dosiahnuť a to samo o sebe podporí vašu sebareflexiu a hĺbkové sebapoznávacie schopnosti.
 • Rozvoj pozitívneho myslenia
  naučí vás sústrediť sa na svoje sny a ciele namiesto negatívnych aspektov.
 • Zvýšenie motivácie
  keď uvidíte prvé výsledky a zmeny, zvýši sa vaša motivácia pokračovať na ceste k naplneniu vášho sna.
 • Podpora osobného rastu a transformácie
  hra vám umožní aktívne pracovať na svojej vibrácii denne a tým dosiahnuť svoje ciele.

ENERGETIKA ŽELANIA

Či už si poviete že to nedokážete, alebo, že to dokážete... vždy budete mať pravdu.

Celá hra je podporená liečivými obrazmi

Autorkou týchto živých obrazov je IVANA PERLINA. 

Obrazy sú na hracej doske, kartičkách s úlohami aj na krabici.

Každé jej dielo pôsobí na dušu človeka, na jeho emocionálne telo a psychiku ako celok.

Bez veľkej námahy sa vám zmení myslenie a tým aj emocie, čo je vlastne premena vašej vibrácie. Naladíte sa tým na vibráciu vašej túžby. Na konci hry budete mať svoj kľud a mier, pretože istota, že sa váš sen splní sa mnohonásobne zvýši. 

Ja sama som prešla veľa kurzov a seminárov, prečítala desiatky kníh, kde som sa naučila všetko, čo do hry vkladám. Hra a úlohy v nej, využívajú najnovšie poznatky z oblasti kvantovej fyziky a neurovedy na to, aby vám pomohli zmeniť vaše vnímanie reality, vašu vibráciu a tým pádom aj váš osud.

 

 

Som Katarína Mikulíková, autorka knihy Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých a tejto krásnej hry. Môj príbeh je o otvorenosti sebe samému a o odvahe zmeniť svoj pohľad na svet.

Moja vášeň spočíva v premenách reality a v presvedčení, že každý z nás môže svoj život premeniť vnútornou prácou na sebe. Môžeme objaviť krásu života a jeho nekonečný potenciál.

Pomáham ľuďom nájsť v sebe božské tvorivé vedomie, ktoré v sebe každý má. Nemusí to byť vôbec ťažké. Dokonca sa pri tom môžeme aj baviť! 🙂

Stojím si za tým, že život môže byť krásny, nech už sa nachádzate práve teraz kdekoľvek. Svojou energiou dokážeme zmeniť absolútne všetko. 

Túto hru som vytvorila s láskou k tvorbe života vedomým spôsobom. Spája sa v nej veľa aspektov, ktoré sú vysokými hodnotami mnohých z vás, mňa nevynímajúc. 

Rodina - zahráte si hru, ktorá vás prepojí na hlbokej úrovni. Pomôžete si vytvoriť vysnívanú realitu a splniť sny sebe aj svojím deťom.

Láska - naučíte svoje deti, partnera/manžela/manželku, seba, kamarátov, kohokoľvek, kto je tomu otvorený, detailne a hmatateľne cez seba meniť realitu.

Hojnosť - vysnívaná práca, biznis, dom snov, vzťahy... Jednoducho čokoľvek je vašou túžbou, táto hra vám ju pomôže dosiahnuť.

Všade okolo nás je inteligentná energia, ktorá reaguje na naše pocity a myšlienky.... Naše emócie sú pre ňu ako objednávky. 

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY 

UVÁDZACIA CENA  70€ AJ S POŠTOVNÝM DO 9.5.2024 !

BEŽNÁ CENA HRY BUDE 99€

 

99€      70€

Časté otázky:

 • Zaujala ma hra, ale skutočne to môže byť také jednoduché?
  Áno, môže. Vieme, že existuje zákon rezonancie, podľa ktorého sa riadi vesmír, a my si svoju rezonanciu určujeme tým, ako myslíme a ako sa cítime. Preto plnenie úloh v hre mení vašu energiu, pretože sa meníte vy. A keď sa meníte vy, nevyhnutne sa mení aj vaša realita. Viac o princípe rezonancie nájdete na mojej stránke v sekcii kvantová fyzika alebo v článku "Ako mám vo svojom živote dosiahnuť splnenie svojho sna?"
 • Cena je dosť vysoká na to, že ide o hru...
  Cena je veľmi prívetivá, pretože vám táto hra splní vaše túžby. 🙂
 • Nemám okolo seba ľudí, s ktorými by som hru hral, ale láka ma. Môžem hrať aj sám?
  Áno, aj keď nebudete mať s kým hrať, 90% úloh môžete plniť aj úplne sami.

Hra vás úlohami povedie krok za krokom premenou vibrácie. Povedie vás k dôvere v seba, dôvere v svoj sen a túžbu a k plnému stelesneniu túžby, inými slovami, k prežitku svojej vysnívanej reality.

PRE RODIČOV

Práve TY máš v sebe potenciál na tvorbu života vedome v ľahkosti, radosti a láske. Inak by ťa nepritiahla a nezaujala táto hra.

Aké výhody získate kúpou hry SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY?

 • Ušetríte peniaze, čas, energiu
  Netreba ďalšie knihy, kurzy, vedomosti, informácie. Všetko, čo potrebujete na tvorbu reality vedomým spôsobom, máte tu.
 • Radosť
  Z tvorby života vedome, zo splneného sna, z výsledkov a zmien.
 • Príjemný spôsob, ako tráviť čas s rodinou
  Tiež naučíte svoje deti, kamarátov a blízkych princípy vedomej tvorby života a hlavne im hraním hry pomôžete splniť ich sny!
 • Bezhraničnosť
  Všetko, čo si dokážete predstaviť a po čom vaše srdce túži, môžete aj naozaj získať. Hraním hry urýchlite absolútne tvorbu novej reality a to veľmi zábavnou a príjemnou formou.
 • Vďačnosť
  Za život, za nadobudnutú zručnosť tvorby života vedome, za krásne chvíle so svojimi najbližšími, za splnené sny, za objavenie svojej božskej tvorivej podstaty.

CENA HRY