spoločenská sebarozvojová hra

SPLNENÉ TÚŽBY/ VEDOMÉ TVORENIE REALITY

 

Si pripravený tvoriť svoj život vedome?

Chceš sa zladiť so svojou vytúženou realitou?

 

To čo hľadáš, hľadá teba!

Počuli sme, snáď všetci, o ZÁKONE PRÍŤAŽLIVOSTI. Ako ho však využiť v dennom živote? Ako mať v rukách niečo, čím sa denne môžem skutočne všetkými možnými spôsobmi ladiť na vyššiu frekvenciu svojho JA? Na svoj sen? Ako aktivujem vedomie vnútorného mága, svoj tvorivý potenciál?

 

Ako funguje rezonancia? A ako mi táto hra pomôže zmeniť svoju frekvenciu?

 

ODPOVEDE NA TIETO OTÁZKY NÁJDETE VO VIDEU

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY je energetická práca so sebou formou spoločenskej hry. Metaforicky povedané, hra je pre ľudí, ktorí začali tancovať svoj posvätný tanec so životom a chcú ho tancovať s ľahkosťou a slobodnejšie...

Rovnako, ako sme si istí pri pohľade do zrkadla, že vidíme odraz, ktorý zrkadlí niečo skutočné, môžeme si byť istí, že aj pri pohľade na našu realitu vidíme iba odraz nášho vnútorného sveta. A dobrá správa znie:

Nad našim vnútorným svetom máme absolútnu moc!

OBJEDNAJTE SI HRU SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY TERAZ HNEĎ.

 

Niekde som čítala vetu: "Urob to teraz..""neskôr" sa totiž stáva "nikdy".

 

A toto je hra, ktorá mení životy, takže ak s vami rezonuje, objednajte si ju teraz.

 

TENTO TÝŽDEŇ DOSTANETE KU HRE 2 DARČEKY

 

1. Dávku ceremoniálneho kakaa spolu s návodom

(kakao umocní rýchlosť manifestácie zámeru s ktorým budete hrať)

 

2. Meditácie Ďakovania čakrám s frekvenciami terapeutických ladičiek

(2,5 hodiny, 7 meditácií, každá na konkrétnu čakru s prislúchajúcou frekvenciou)

 

Darčeky zadarmo platia do 15.7.24

Čo hovoríte na hru Vy?

Hru som si užila, má ozaj niečo do seba. Ak sa človek nacíti a naladí na svoj sen, je podľa mňa veľmi nápomocná. Je dôležité hrať ju a blízkymi osobami, aby sa išlo do hĺbky. Má veľký potenciál pomôcť na ceste k sebe, za svojimi túžbami.
Hanka Kadlečíková
Myslím, že je pre hráčov, ktorí sú si dosť blízky., Každopádne, "účinky" sa konkrétne u mňa prejavujú veľmi skoro, až by som povedala, že som z nich niekedy celá preč 😀 Samozrejme, že niektoré zmeny alebo prejavy sú nie veľmi príjemné, ale je mi jasné, že ťažko uvidím už teraz ich zmysel. Zmena je viditeľná a som ako na hojdačke - raz hore, raz dole. Už sa teším, keď sa to ustáli... hore 🙂
Zuzana Holovanišinová
Pri hrani hry som mala velmi prijemne pocity. Tesila som sa na rozne ulohy, ktore ma cakali pri stupnuti na farebne policko a ma potesilo, ked som temne udolie presla 😁. Najviac mi dali ulohy, ktore sa volali "aktivacia". Bol to vzdy krasny zazitok, po ktorom som mala pocit, ze uz v hre nemusim pokracovat, ze mam vsetko vyriesene 🤣😍.. Myslim si, ze je dolezite hrat hru s ludmi podobne naladenymi, ktori pracuju na osobnom sebarozvoji.
Mirka Sabová
Hra je skvelá,má velký potencial.Nemyslim si,že je len pre tých,ktorý sú úplne v obraze🤔podla mňa je aj pre tých,ktorý sú odhodlaný sa touto cestou sebarozvoja vydat a ešte nenabrali odvahu,alebo nevedia ako na to🙃
Karolína Krállová
Nádherná hra, citlivá terapia v praxi. Idete len tak hlboko, ako ste pripravení ísť. Je to výborná pomôcka na zvedomenie si toho, čo sme potlačili, či ignorovali. Odporúčam.
Jana Arachnel Gorst
Najlepsie veci byvaju tie, co vypalia neplanovane. Pocas slnovratoveho vecera v dobrej spolocnosti Anezky a Janky nam odkryvala tato hra temu za temou, vrstvu po vrstve. Silne to bolo, veru. Pisem do zoznamu Must be doma. Nie je to len hranie, ale aj terapeuticka praca s temami i technikami, ktore priplavali spolu s nami v tom okamihu. Mam rada, ak si clovek dokaze pomoct sam zvedomenim toho, co mu dusa serviruje na pochopenie. Za mna vyborna hra na sebapoznavanie a pracu s prianiami i so zhmotnovanim. K narodeniu tejto hry spojili ruky 2 zaujimave osobky: terapeutka a spisovatelka Katka a tvoriva dusa maliarka Ivanka. Ak pracujete s ludmi, detmi, alebo mate doma spolocenske hry radi tak ako my, vrelo odporucam vyskusat a zazit.
Andrea Malgot
Pred týždňom som si vašu hru konečne s manželom zahrala. Môžem povedať, že v nás oboch vyvolala silné emócie. Obaja sme si poplakali. Hrali sme po sebe 3 hry a každú vyhral manžel.
Silvia A.

Hraním hry sa vám v živote spojí viac pozitívnych aspektov do jednej chvíle. Počas hrania robíte totiž niečo pre seba a svoje vnútro. Venujete sa sebarozvoju a učíte to aj vaše deti. Vytvárate plnohodnotné a podporujúce chvíle pre vás aj vašich najbližších, či už ide o rodinu alebo rovnako naladených priateľov. Učíte svoje deti princípy zhmotňovania a dôležitosti vnútorného sveta a tiež konrétne kroky ako na to.

Hra je edukačná, všetko v nej, každá úloha má aj vysvetlenie.

Napríklad:

Napíš si meno človeka, ktorého obdivuješ. Pomenuj na ňom tri vlastnosti, ktoré sa ti páčia a ktoré podľa teba má. Nájdi tieto tri vlastnosti v sebe, ak treba pomôžu ti pri tom spoluhráči. Toto sa nazýva ZLATÝ TIEŇ.

Vysvetlenie:

Mnohí poznajú princíp zrkadlenia. Teda, čo vidíš na druhom a vadí ti to, je niečo, čo z určitej časti robíš aj ty, alebo si to naopak nedovoľuješ robiť. Preto to toľko vidíš vonku. Zlatý tieň funguje rovnako, ale v dobrom. Všetko, čo obdivuješ na iných je aj v tebe. Nič, čo nemáme my sami v sebe, by nám „neudrelo do očí“ na druhom človeku. Takto funguje zrkadlenie v živote v dobrom aj v zlom...

Urobíte svoju myseľ magnetom, ktorý pritiahne to, po čom srdce túži

Máte sen o budúcnosti? Vďaka hre si z neho urobíte realitu súčasnosti. Nové myšlienky a nové emócie vám prinesú nový život.

 

 

Veľké veci po ktorých túžime dosiahneme malými krokmi, ktoré začneme robiť už dnes. Malé kroky sú úlohy v hre... Každá jedna úloha je jeden krok na ceste k zmene myslenia, na ceste k inému pocitu a k inému konaniu. Dostanete sa zo svojho neviditeľného väzenia a zbúrate steny, ktoré ste si vystavali vo svojej mysli. Steny, ktoré vám bránia vidieť vaše možnosti, ktoré vás držia tam, kde už byť nechcete. 

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY 

99€

TENTO TÝŽDEŇ DOSTANETE KU HRE 2 DARČEKY

 

1. Dávku ceremoniálneho kakaa spolu s návodom

(kakao umocní rýchlosť manifestácie zámeru s ktorým budete hrať)

 

2. Meditácie Ďakovania čakrám s frekvenciami terapeutických ladičiek

(2,5 hodiny, 7 meditácií, každá na konkrétnu čakru s prislúchajúcou frekvenciou)

 

Darčeky zadarmo platia do 15.7.24

Staré pravdy predkladané novým spôsobom. Zábavným spôsobom!

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY je dosková hra s herný plánom.

 

Hra je vhodná12+

Hráči postupujú po políčkach, stúpia na políčka, ktoré budú znamenať splnenie úlohy. Tie sú napísané na kartičkách. 

Dva druhy kartičiek (spolu cca 90 úloh):

1. DRAČIE OKO KARTIČKY - Práca s prepojením hemisfér, nervovým systémom a telom, kde úlohy povedú k uvoľneniu napätia, stagnácie, blokov a systém sa otvorí prijatiu nového presvedčenia, či pocitu do svojej hĺbky… Inými slovami, vašu logickú časť a vašu kreatívnu časť prepájate a učíte, aby pracovali spolu, vyrovnane, v harmónii. Je to veľmi efektívny spôsob, ktorý prepisuje vaše podvedomé vzorce a návyky. 

 

2. MERKABA - Kartičky s úlohami, ktoré povedú k previbrovaniu vášho vnútra, k zamysleniu sa nad určitými aspektami svojho želania, k vďačnosti, uvedomeniam, práci s energiou, spolutvoreniu s ostatnými hráčmi atď.

 

Cieľom hry je doviesť svoje figúrky zo štartovacieho políčka do cieľa. Hráči figúrku posúvajú o počet políčok hodených kockou. Na ceste je možné stúpnuť na políčka, ktoré posúvajú hráča vpred ( políčka majú názov napr. počúvol si svoju intuíciu), ale tiež je možné stúpnuť na políčka, ktoré hráča zastavia alebo vrátia ( napr. počúvol si svoj strach namiesto svojej túžby). A samozrejme na políčka, ktoré budú znamenať hore spomenuté úlohy. 

V hre neexistujú protihráči, sú tam iba spoluhráči. Vytvoria si pre seba navzájom bezpečné prostredie, v ktorom sa nebudú mať strach odhaliť.  Každý hráč má pri sebe pero a papier, kde si zapisuje všetky myšlienky a poznatky, ktoré mu určite pri hraní hry napadnú.

Táto hra vás prepojí na viacerých úrovniach, čo napríklad v rámci rodiny je veľmi milým bonusom 🙂

 

Súčasťou hry je aj jednoduchá technika na vypustenie strachov, blokov, limitujúcich presvedčení.

Čím častejšie budete hrať, tým skôr sa želanie zrealizuje.

Vytvoria a upevnia sa totiž nové synapsie v mozgu a vy sa vibračne priblížite k vytúženému cieľu .

Náš mozog je plastický a má schopnosť sa meniť v ktorejkoľvek chvíli vášho života. Formuje sa podľa našich myšlienok a emócií. Podľa toho vytvára nové synapsie, neurónové prepojenia. Čím viac a pestrejšie sa zaoberáme svojou vytúženou realitou, tým viac sa náš mozog mení a pripravuje sa na prijatie a žitie toho, čo mu je predkladané. 

Všetky tieto informácie sú dokázané neurovedou. Je úžasné vedieť, ako to funguje a s väčšou chuťou hrať hru, ktorá mení životy....

Nezmenia sa ti okolnosti a potom pocity. Zmení sa tvoj pocit a potom okolnosti.

Hranie hry vás privedie k naplneniu vášho sna, ale tiež k ďalším benefitom:

 • Rozvoj sebavedomia
  pomôže vám prelomiť obmedzujúce presvedčenia, zvýši vaše sebavedomie tým, že vás naučí, ako meniť svoje vnútorné nastavenia a vibrácie.
 • Zlepšenie sebareflexie
  vďaka hre sa budete musieť skutočne zamyslieť nad tým, čo chcete dosiahnuť a to samo o sebe podporí vašu sebareflexiu a hĺbkové sebapoznávacie schopnosti.
 • Rozvoj pozitívneho myslenia
  naučí vás sústrediť sa na svoje sny a ciele namiesto negatívnych aspektov.
 • Zvýšenie motivácie
  keď uvidíte prvé výsledky a zmeny, zvýši sa vaša motivácia pokračovať na ceste k naplneniu vášho sna.
 • Podpora osobného rastu a transformácie
  hra vám umožní aktívne pracovať na svojej vibrácii denne a tým dosiahnuť svoje ciele.

ENERGETIKA ŽELANIA

Či už si poviete že to nedokážete, alebo, že to dokážete... vždy budete mať pravdu.

OBJEDNAJTE SI HRU SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY TERAZ HNEĎ.

 

Niekde som čítala vetu: "Urob to teraz.." z "neskôr" sa totiž stáva "nikdy".

 

A toto je hra, ktorá mení životy, takže ak s vami rezonuje, objednajte si ju teraz hneď.

Celá hra je podporená liečivými obrazmi

Autorkou týchto živých obrazov je IVANA PERLINA. 

Obrazy sú na hracej doske, kartičkách s úlohami aj na krabici.

Každé jej dielo pôsobí na dušu človeka, na jeho emocionálne telo a psychiku ako celok.

Bez veľkej námahy sa vám zmení myslenie a tým aj emocie, čo je vlastne premena vašej vibrácie. Naladíte sa tým na vibráciu vašej túžby. Na konci hry budete mať svoj kľud a mier, pretože istota, že sa váš sen splní sa mnohonásobne zvýši. 

Ja sama som prešla veľa kurzov a seminárov, prečítala desiatky kníh, kde som sa naučila všetko, čo do hry vkladám. Hra a úlohy v nej, využívajú najnovšie poznatky z oblasti kvantovej fyziky a neurovedy na to, aby vám pomohli zmeniť vaše vnímanie reality, vašu vibráciu a tým pádom aj váš osud.

 

 

Som Katarína Mikulíková, autorka knihy Vedomé rozprávky pre deti aj dospelých a tejto krásnej hry. Môj príbeh je o otvorenosti sebe samému a o odvahe zmeniť svoj pohľad na svet.

Moja vášeň spočíva v premenách reality a v presvedčení, že každý z nás môže svoj život premeniť vnútornou prácou na sebe. Môžeme objaviť krásu života a jeho nekonečný potenciál.

Pomáham ľuďom nájsť v sebe božské tvorivé vedomie, ktoré v sebe každý má. Nemusí to byť vôbec ťažké. Dokonca sa pri tom môžeme aj baviť! 🙂

Stojím si za tým, že život môže byť krásny, nech už sa nachádzate práve teraz kdekoľvek. Svojou energiou dokážeme zmeniť absolútne všetko. 

Túto hru som vytvorila s láskou k tvorbe života vedomým spôsobom. Spája sa v nej veľa aspektov, ktoré sú vysokými hodnotami mnohých z vás, mňa nevynímajúc. 

Rodina - zahráte si hru, ktorá vás prepojí na hlbokej úrovni. Pomôžete si vytvoriť vysnívanú realitu a splniť sny sebe aj svojím deťom.

Láska - naučíte svoje deti, partnera/manžela/manželku, seba, kamarátov, kohokoľvek, kto je tomu otvorený, detailne a hmatateľne cez seba meniť realitu.

Hojnosť - vysnívaná práca, biznis, dom snov, vzťahy... Jednoducho čokoľvek je vašou túžbou, táto hra vám ju pomôže dosiahnuť.

Všade okolo nás je inteligentná energia, ktorá reaguje na naše pocity a myšlienky.... Naše emócie sú pre ňu ako objednávky. 

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY 

99€

TENTO TÝŽDEŇ DOSTANETE KU HRE 2 DARČEKY

 

1. Dávku ceremoniálneho kakaa spolu s návodom

(kakao umocní rýchlosť manifestácie zámeru s ktorým budete hrať)

 

2. Meditácie Ďakovania čakrám s frekvenciami terapeutických ladičiek

(2,5 hodiny, 7 meditácií, každá na konkrétnu čakru s prislúchajúcou frekvenciou)

 

Darčeky zadarmo platia do 15.7.24

Časté otázky:

 • Zaujala ma hra, ale skutočne to môže byť také jednoduché?
  Áno, môže. Vieme, že existuje zákon rezonancie, podľa ktorého sa riadi vesmír, a my si svoju rezonanciu určujeme tým, ako myslíme a ako sa cítime. Preto plnenie úloh v hre mení vašu energiu, pretože sa meníte vy. A keď sa meníte vy, nevyhnutne sa mení aj vaša realita.
 • Cena je dosť vysoká na to, že ide o hru...
  Cena je veľmi prívetivá, pretože vám táto hra splní vaše túžby. 🙂
 • Nemám okolo seba ľudí, s ktorými by som hru hral, ale láka ma. Môžem hrať aj sám?
  Áno, aj keď nebudete mať s kým hrať, 90% úloh môžete plniť aj úplne sami.

Hra vás úlohami povedie krok za krokom premenou vibrácie. Povedie vás k dôvere v seba, dôvere v svoj sen a túžbu a k plnému stelesneniu túžby, inými slovami, k prežitku svojej vysnívanej reality.

TY máš v sebe potenciál na tvorbu života vedome v ľahkosti, radosti a láske. 

Aké výhody získate kúpou hry SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY?

 • Ušetríte peniaze, čas, energiu
  Niekedy je menej viac... netreba veľa kníh a kurzov. Treba mať jeden, dva, možno tri skutočné nástroje a zdroje informácií a tie používať opakovane. Jedným z tých nástrojov je pre vás táto hra. Všetko, čo potrebujete na tvorbu reality vedomým spôsobom, máte tu.
 • Radosť
  Z tvorby života vedome, zo splneného sna, z výsledkov a zmien.
 • Príjemný spôsob, ako tráviť čas s rodinou
  Tiež naučíte svoje deti, kamarátov a blízkych princípy vedomej tvorby života a hlavne im hraním hry pomôžete splniť ich sny!
 • Bezhraničnosť
  Všetko, čo si dokážete predstaviť a po čom vaše srdce túži, môžete aj naozaj získať. Hraním hry urýchlite absolútne tvorbu novej reality a to veľmi zábavnou a príjemnou formou.
 • Vďačnosť
  Za život, za nadobudnutú zručnosť tvorby života vedome, za krásne chvíle so svojimi najbližšími, za splnené sny, za objavenie svojej božskej tvorivej podstaty.

SPLNENÉ TÚŽBY/VEDOMÉ TVORENIE REALITY