Ako mám vo svojom živote dosiahnuť splnenie svojho sna?

 

Tak toto je otázka, ktorou sa zaoberá mnoho ľudí. A ja vám na ňu dám odpoveď hneď:

„Venujte sa mu, ale iným spôsobom než doteraz…“

Úplne počujem ako teraz hovoríte: “ No dobre Kati, ale AKO?“ 

Tak si to poďme rozobrať hlbšie. Náš svet, všetko čo vidíte, vaše telo, telefón, pc, stôl, stolička, jednoducho všetko okolo vás je v skutočnosti iba vibrácia, energia. Je už dávno dokázané, že hmota v podstate neexistuje. Ak by sme sa pozerali na atóm pod mikroskopom a stále si ho zväčšovali a zväčšovali, videli by sme, že v určitej chvíli tam je len energia, vír energie a žiadna hmota.

Toto dokázala kvantová fyzika už dávno.

Hmota neexistuje

Všetko je len energia….

 

Čo z toho vyplýva pre vás?

Nevyzerá to tak, ale táto informácia a jej pokračovanie je pre vás a splnenie vášho želania kľúčová. Pokračujme vo vysvetlení… troška kvantovej fyziky je nutná, aby sme si to krásne ujasnili a vedeli využiť v bežnom živote.

REZONANCIA

Zákon rezonancie hovorí, že rovnaké priťahuje rovnaké. Poznáte pokus s dvomi ladičkami?

rezonančná vidlička

Rezonancia

Predstavte si, že držíte v ruke takúto ladičku. Ja stojím vedľa vás a mám tiež v ruke svoju ladičku. Rovnako naladenú na tú istú frekvenciu ako je tá vaša. Stojíme vedľa seba a ja do tej svojej cinknem… ona sa rozozvučí, rozvibruje.

A tá vaša sa ROZVIBRUJE A ROZOZVUČÍ TIEŽ!!! 

Bez toho, aby sme sa jej ja alebo vy dotkli. 🙂 Krása, čo?

A ako to je možné?

Sú rovnako naladené a na základe vibrácií sa navzájom rozvibrovali. Predstavte si teraz, že vy sami, vaša bytosť, ste jedna veľká ladička. A vesmír celý je nekonečné množstvo ladičiek rôzne naladených. Vy, ako zázračná ladička :-), môžete meniť svoju frekvenciu, svoje naladenie. Nemáte ju pevne určenú, ale s ňou môžete robiť, čo chcete.

Ako?

Pomocou myšlienok a hlavne emócií. Toto je veľmi dôležitá informácia.

Pomocou myšlienok a na nich nadväzujúcich emócií určujete, akou ladičkou sa stanete. Určujete tým svoju vibráciu.

Takže nejako sa rozvibrujete, ako ladička rozozvučíte, a vesmír (nekonečné množstvo rôznych ladičiek) vám pošle takú ladičku (realitu), s ktorou máte rovnakú vibráciu.

Pošle vám to, čo s vami rezonuje.

To, čo je vo vás, bude aj vonku.

To je moje heslo, ktoré často opakujem a z ktorého vychádza celá moja práca. Vnútorný svet tvorí svet vonkajší. Svoj život si tvoríme ZVNÚTRA VON.

A teraz vás znova počujem: “ No tak to je ale blbosť, ja určite nevibrujem tak, aby som si priťahoval/a tento nedostatok, v ktorom žijem…“

Tu si musíme ujasniť jednu základnú vec. Vy nemáte všetko zvedomené. Niektoré presvedčenia, obzvlášť, ak ste doteraz so sebou nepracovali a na cestu sebarozvoja ste sa vydali nedávno, sú v podvedomí.  Lenže to, že o nich neviete, neznamená, že ony vás neovplyvňujú a neurčujú vašu vibráciu. Naopak…

„Nepriateľ, ktorého nepoznáme je tým najhorším nepriateľom.“

K práci so sebou samým som vytvorila príručku Sám sebe terapeut.

  • Ale pokračujme v tom, ako to súvisí so splnením vášho želania?
  • Akým spôsobom (iným než doteraz) sa mu teda máte venovať?

Odpoveď je : Takým, aby to žiadaným spôsobom zmenilo vašu vibráciu.

Ak napríklad denne myslíte 10 minút pekným pozitívnym spôsobom na splnenie vášho sna, ale zvyšok času ste už nahnevaní a unavení životom, prevažujúca vibrácia vo vás je tá neprospešná. Ste teda ladičkou, ktorá rezonuje s tým, čo už vo vašom živote nechcete.

Riešenie je stať sa ladičkou, ktorá vibruje tak, ako vaša žiadaná realita, váš sen, vaša túžba.

To sa stane premenou vášho myslenia a hlavne premenou toho, ako sa cítite. To je vaša vibrácia. Váš pocit.

Na to sú rôzne úlohy a návody, ktoré som zapracovala do novej spoločenskej hry

HRA SPLENÝCH TÚŽOB/VEDOMÉ TVORENIE REALITY  

Viac o hre a možnosti kúpiť si ju za zvýhodnenú cenu v predpredaji nájdete

TU

Splnené sny, splnené túžby

Vedomé tvorenie reality


Dajme si teraz jedno cvičenie, v ktorom môžete ihneď vnímať zmenu vašej vibrácie, zmenu pocitu.

  • Nájdite si vo svojej mysli niekoho, koho nemáte príliš v láske. Alebo ak máte problémy s partnerom/partnerkou zamerajte sa v tomto cvičení na neho/na ňu.
  • Zatvorte oči a predstavte si túto osobu vo svojej mysli. Uvedomte si pri tom, aký pocit teraz máte.
  • Následne vymenujte najmenej 5, ale ideálne 10 vecí, ktoré na tejto osobe oceňujete. Pravdepodobne sa vám do toho nebude veľmi chcieť, ale vyskúšajte si to!

Väčšinou prvé tri veci na ocenenie idú nájsť iba ťažko, no potom sa to rozbehne. Ale čo je najkrajšie, na konci sa budete cítiť úplne inak. Začnete toho človeka vnímať inak a vaša vibrácia sa zmení, pretože sa zmenil váš pocit.


A prečo to na začiatku býva tak ťažké?

Pretože váš mozog má tzv. retikulačný systém a ten je naprogramovaný vyhľadávať „to zlé“ na tejto osobe. Dobrá správa znie, môžete svojmu mozgu zadať iný príkaz a to sa práve týmto cvičením deje.

Preto to na začiatku drhne, lebo ho prestavujete. Tento systém v mozgu bude ešte hodiny fungovať pod týmto novým zadaním. To znamená, že aj po tomto cvičení sa ešte určitý čas vaša myseľ bude zaoberať pozitívnymi stránkami danej osoby.

                                               Bude mať totiž zadané toto vyhľadávanie.

 

Je to ako keď premýšľate o kúpe červeného auta už dlhšiu dobu a zrazu ho všade začnete vidieť. Nie je to tak, že by ich niekde niekto teraz naraz vypustil :-).

Váš mozog dostal zadanie (tak, že ste sa tým v mysli zaoberali) vyhľadávať práve toto auto vonku v realite. Preto ho zrazu všade vidíte.

Ja som toto cvičenie robila istú dobu denne na svojho partnera. Vždy pre spaním som vymenovala 10 vecí, ktoré na ňom za ten deň oceňujem. A práve vtedy, keď som bola na neho nahnevaná, bolo toto cvičenie najťažšie, lenže aj najúčinnejšie.

Moje pocity sa radikálne menili. Moje myšlienky sa zastavovali… Bolo to veľmi zaujímavé sledovať. Samozrejme, že sa tým menil aj náš vzťah.

 

Ako to celé použiť na splnenie vášho želania?

Potrebujete sa denne venovať aktivitám, ako je cvičenie hore, ktoré vám budú meniť vašu vibráciu. Na toto je vytvorená Hra splnených túžob/Vedomé tvorenie reality.

Vysnívaná realita

 

Navyše to bude zábavné, pretože úlohy sú tvorené aj pre spoluprácu s vašimi spoluhráčmi. 

Je to hra, ktorá vás naučí prácu s vašou energiou, vibráciou, pomôže vám zvedomiť si vaše dary a presvedčenia skryté v podvedomí.

Hra v sebe zahŕňa úlohy na prepájanie hemisfér, prvky používané v metóde

PSYCH-Kaktivácieprácu s energioupremenu vášho myslenia, pohľady na váš cieľ z úplne iných uhlov, než ste doteraz skúšali, veľa zábavy, pomoc od spoluhráčov, odhalenie prípadných blokov atď.

Všetky tieto úlohy sú zozbierané mnou samotnou z kníh, kurzov a seminárov. Ale hlavne… sú funkčné a prinesú vám výsledok. Do hry môžete zapojiť celú rodinu a tým obdarovať ich aj seba naplnením vašich snov. 

https://youtu.be/QZ1Az4OkPIc?si=_wavi8k8YEIzmbjS

HRA SPLNENÝCH TÚŽOB/VEDOMÉ TVORENIE RELITY

je dosková hra s herný plánom. Hráči postupujú po políčkach, stúpia na políčka, ktoré budú znamenať splnenie úlohy. Tie budú napísané na kartičkách.

Dva druhy kartičiek:

1. Práca s prepojením hemisfér, nervovým systémom a telom, kde úlohy povedú k uvoľneniu napätia, stagnácie, blokov a systém sa otvorí prijatiu nového presvedčenia, či pocitu do svojej hĺbky…

2. Kartičky s úlohami, ktoré povedú k previbrovaniu vášho vnútra, k zamysleniu sa nad určitými aspektami svojho želania, k vďačnosti, uvedomeniam, práci s energiou, spolutvoreniu s ostatnými hráčmi atď.

V hre neexistujú protihráči, sú tam iba spoluhráči. Vytvoria si pre seba navzájom bezpečné prostredie, v ktorom sa nebudú mať strach odhaliť.  Každý hráč má pri sebe pero a papier, kde si zapisuje všetky myšlienky a poznatky, ktoré mu určite pri hraní hry napadnú.

Táto hra vás prepojí na viacerých úrovniach, čo napríklad v rámci rodiny bude veľmi milým bonusom 🙂

Rodina

Čím častejšie budete hrať, tým skôr sa želanie zrealizuje.

Vytvoria a upevnia sa totiž nové synapsie v mozgu a vy sa vibračne priblížite k vytúženému cieľu a nakoniec sa ním stanete. Bude to vašou realitou, ktorú ste si vedome vybrali a na základe vibrácií k sebe pritiahli.

Troška z neurovedy 🙂 

Náš mozog je plastický, to v praxi znamená, že mozog má schopnosť zmeniť sa. Keď robíme niečo nové, inak myslíme, niečo iné robíme, vždy sa vytvárajú nové synapsie. Ak nejakú dobu vykonávame určitú vec alebo na ňu myslíme, zväčší sa nám príslušná oblasť v mozgu a ostatné, ktoré v tej dobe nevyužívame, sa zmenšia.

Je teda vidieť, kam tečie energia smerovaná vašou pozornosťou. Kam ide pozornosť, tam ide energia. A kam ide energia, tam to rastie 🙂

Váš mozog vám umožňuje kompletnú premenu! V ktoromkoľvek okamihu môžete úplne premeniť svoju realitu. Mozog reaguje na vaše myšlienky a rozvíja podľa nich svoje prepojenia, synapsie.

Čím viac sa svojou túžbou a snom zaoberáte, tým viac sa pripravujete na jeho prijatie. (zaoberať sa pozitívnym spôsobom)

 

 

Celá hra bude podporená liečivými obrazmi, ktoré namaľovala IVANA PERLINA. Jej obrazy sú vibračne nabité a živé.

Zrodila sa hviezda

Cesta duše

Dračie oko

Merkaba

Každé jej dielo pôsobí na dušu človeka, na jeho emocionálne telo a psychiku ako celok. Vyžarovanie týchto liečivých obrazov absolútne podporí celkový benefit, ktorý je pre vás v hre pripravený.

No a na záver mám pre vás odkaz na sériu videí, ktoré som natočila a vysvetľujem v nich viac o princípoch kvantovej fyziky, rezonancie a toho celého hore popísaného. V poslednej časti vás naučím aj techniku dvoch prstov, vďaka ktorej si budete vedieť nakvantovať želanie 🙂

Sériu videí nájdete TU

Hru splnených túžob/Vedomé tvorenie reality nájdete TU

Sám sebe terapeut nájdete TU

A nakoniec Meditácia novej reality  🙂

Želám vám veľa splnených želaní a túžob do vašich životov…

 

 

 

Som Katarína Mikulíková a moje poslanie a vášeň spočíva v tom, že pomáham ľuďom objaviť v sebe božské tvorivé vedomie. Verím, že táto cesta nemusí byť ťažká a dokonca sa pri nej môžeme baviť! Moje motto je "Všetko je pre teba možné", pretože verím, že každý má v sebe potenciál na veľké veci a všetko je možné, keď tomu veríme a pracujeme na tom. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.