Moja skúsenosť s Bufo Alvarius

Je to rok a pol od skúsenosti s touto látkou

Vopred oznamujem, že u mňa to bol BAD TRIP. Neprišla som do „svetla“ zostala som „v utrpení“. Napriek tomu považujem svoju skúsenosť s Bufo Alvarius za prelomovú, alebo jednu z prelomových. Kde začať? Možno popisom života pred a po.

Bola som živnostník a viedla som bar už piatym rokom. Každý víkend som poctivo resetovala svoju hlavu. Po viacerých stránkach svojho života som cítila nespokojnosť a potrebu niečo zmeniť. „Ako“ som ale nevedela a v podstate ani „čo“. Aj keď niekde vo vnútri iste áno, len vtedy som nemala odvahu ani chuť to vidieť a cítiť svoje potreby.

Potom som videla dokument o Bufe.  Zavolalo si ma to, čo znamenalo, áno áno toto musím urobiť. 🙂 Nekompromisne. Vtedy som bola ochotná vycestovať aj do Mexika, kvôli tomu. Nebolo to nakoniec nutné. Tak ako všetko čo si želáme, (ale nelipneme na tom) nakoniec to prišlo ku mne samé.

Ako som už spomenula bol to BAD TRIP a som si istá, že keby som nemala skúsenosti a nástroje na prácu so sebou a nemala dôveru v proces, myslím, že by som skončila na psychiatrii…

Určite vás zaujíma samotný zážitok. Ťažko to popísať, no skúsim to. Každý má úplne iný priebeh. Mňa to zaviedlo do najväčších bolestí, aké som si dovtedy ani len nevedela predstaviť. A tá bolesť bola vo mne, nebolo úniku. Bufo vám rozloží ego a čím je ego silnejšie, tým to je ťažšie. Dovtedy som si myslela, že mám svoje ego pod kontrolou. To bol omyl, ktorý spoznávam doteraz. 🙂

 

 

Cítila som tam bolesť z minulosti, z minulých životov, kde ma upálili, týrali atď. Prišla som pred bránu a cítila, že za tým je to najhoršie. Nechcela som tam ísť a aj som kričala, že neviem čo sa tam stalo, ale nechcem tam ísť….( nepamätala by som si to, ale nechala som sa natočiť na telefón). Do tej brány som nevošla. Tu sa to pomaly stoplo a začala som sa vracať k vedomiu. Celý priebeh cca 10 minút.

Nasledujúce dni boli ešte veľmi ťažké. Vyplavovalo sa hocičo a hlavne obrovský strach. Obdobie po Bufe bolo veľmi nekompromisné. Všetko, čo som dovtedy odkladala som MUSELA teraz urobiť. Prestala som piť alkohol, prestal mi chutiť úplne… Do krátkej doby som skončila živnosť a prestala prevádzkovať bar. Odsťahovala som sa z miesta, kde som bývala, odišla som od ľudí s ktorými som necítila súlad.

Utiahla som sa do súkromia, úplne odpojila od života vonku na niekoľko mesiacov.

 

Najprv ma prestala podporovať fyzická schránka, bola som často chorá, neustále unavená. Potom prišla očista od všetkého, čo som v skutočnosti nebola ja.

Veľmi sa norím do svojho vnútra, analyzujem, hľadám a odstraňujem príčiny. Robím to celkom rada.

Robila som to aj vtedy a veľmi intenzívne. Toto obdobie bolo malým peklom, ale naučilo ma viac, než čokoľvek na svete … doteraz.

Takže suma sumárum Bufo bol BAD TRIP, neprešla som do svetla a nezažila, aké to je,

ALE aj tak mi to dalo a dáva toľko, že neľutujem. Zároveň však dodávam, že to nie je sranda. Neviem, ako by som sa rozhodla, keby som vedela, čo ma čaká… Či by som do toho išla.

Po nejakej dobe som bola na terapii, kde som si ja riešila úplne inú tému a zrazu mi vyskočilo niečo z minulého života. Milá a skúsená terapeutka ma tým previedla. No a hádajte, čo to bolo…. Bola to tá brána do ktorej som na Bufe nechcela vojsť. Tá najväčšia bolesť. Teraz som do nej vošla…

 

Bola som muž, asi vojak alebo žoldnier na vraždenie ľudí…. ľudí z tej osady v ktorej som sa ocitla. A tá brána boli dvere do domu v ktorom som, ako ten muž, vyvraždila celú rodinu.

Nepôjdem do úplných hĺbok tohto príbehu, myslím, že som sa obnažila už dosť, 🙂 ale pointa je… Môj zámer pred Bufom bol cítiť bezpodmienečnú lásku k sebe a ostatným. Na Bufe mi to ukázalo  obrovské utrpenie, ktoré bolo vykonané mne. Za tou bránou bola zasa udalosť, kde som to obrovské utrpenie robila niekomu  ja…

Kruh sa tým uzavrel

Pochopila a precítila som obe strany. To, čo ma to naučilo, ten dosah toho celého je neuveriteľný…. Možno slovami neopísateľný, no hlavne, stále mi to „dochádza“ a preto ťa nechávam tu, milý môj čitateľ. Príbeh týmto končí a ja verím, že ti bol k úžitku.

Ak chceš vedieť, ako to so mnou pokračuje 🙂 sleduj moju stránku na FB

Na mojej ceste som nazbierala veľa nástrojov na prácu samého so sebou. Zhrnula som ich do príručky.  Sám sebe terapeut TU

 

Želám ti, milý čitateľ, aby tvoja cesta bola taká, akú ju potrebuješ mať. Nech ju však vždy prechádzaš s dôverou a láskou v srdci.

Som Katarína Mikulíková a moje poslanie a vášeň spočíva v tom, že pomáham ľuďom objaviť v sebe božské tvorivé vedomie. Verím, že táto cesta nemusí byť ťažká a dokonca sa pri nej môžeme baviť! Moje motto je "Všetko je pre teba možné", pretože verím, že každý má v sebe potenciál na veľké veci a všetko je možné, keď tomu veríme a pracujeme na tom. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.