Voda nesie informáciu, voda je živá

 

Rozhodla som sa napísať článok o vode. Voda ma posledný rok k sebe priťahuje natoľko, až ma to fascinuje. Čo všetko nám dáva? Čím je?

Podelím sa o príbeh z minulého leta, keď sme s partnerom jazdili po Slovensku a ja som hľadala všetky okolité vodopády. Nevedela som sa od nich odlepiť :-).

 

Fascinovali ma svojou živosťou, akoby voda zo mňa zmývala všetko, čo tam nepatrí…. Neustály prúd… nikdy sa nezastaví. Obrovská sila a pokoj vody je pre mňa nádherný.

 

A potom sme prišli k Hrhovskému vodopádu a tam sa to stalo…

Vodopád so mnou začal rozprávať… Najprv som len cítila v tele a žalúdku, že niečo je inak. Akoby na mňa začala pôsobiť veľká sila a ja som sa nevedela odtrhnúť pohľadom od padajúcej vody. Zvuk, monotónny hukot, padajúca voda….v momente mi to zaplavilo myseľ a zrazu som bola ako zhypnotizovaná. A v tom som počula hlas, ktorý mi hovoril: „Nič nezastavuj… nesnaž sa to držať… pusti to…“ Tiež tam bolo povedané niečo o prirovnaní k vode, že ani tú nejde zastaviť a keby sme to násilím urobili, všetko by zmizlo, všetka mágia vodopádu by zrazu nebola.

 

Dávalo mi to veľký zmysel, pretože v tej dobe som práve zápasila (a trošku stále zápasím) s kontrolou vo svojom živote. Mať všetko pod kontrolou „ošachované“, vedieť dopredu, čo a ako bude… Ono to vytvára  ilúziu bezpečia. Ale táto potreba kontroly je veľmi náročná, ťažká a nie je možné byť naozaj šťastný a zároveň veci, udalosti, pocity, seba… všetko kontrolovať.

 

Opak kontroly je dôvera. Do tej sa uvoľňujem a to súvisí s púšťaním kontroly… A to mi vodopád dal, ukázal, povedal :-). Je mi to smiešne, pretože pred nejakou dobou by som veľmi nepočúvala človeka, ktorý by tvrdil, že sa s ním vodopád rozprával. 🙂 Ale je to tak. A nielen rozprával, uvoľnil vo mne bloky, plakala som očisťujúcim, dlhým a liečivým plačom. Bolo to krásne….

Masaru Emoto

Masaru Emoto bol človek, ktorý dokázal, že voda reaguje na slová, myšlienky, hudbu, vibrácie atď. Nafotil malé kryštáliky zmrazenej vody, ktorá bola pred zmrazením vystavená rôznym slovám, vplyvom alebo hudbe.

 

                                                                                    Láska

 

                                                                          Láska a vďačnosť

Ja som sa o Masaru Emoto a jeho práci s vodou dočítala v knihe Zázračná voda.

Dokazuje, že voda je schopná niesť informáciu. Je teda programovateľná. A keďže vieme, že naše telo je z dvoch tretín voda, ako veľmi nás ovplyvňuje každé slovo, ktoré povieme, počujeme? A vlastne každá myšlienka, hudba, ktorú počúvame, jednoducho každá vibrácia…  ?

Čo všetko sa dá urobiť s vodou?

Ako si teda tieto informácie uplatniť vo svoj prospech? Môžeme si doma vodu programovať. Aj Masaru Emoto vlastne naprogramoval vodu tým, že na nádobu, v ktorej bola, napísal slovo, ktorému ju chcel vystaviť. Takže poďme na to 🙂

Toto je bandaska do ktorej, ak je možné, si naberáme vodu z prírody, zo studničky. Slová na nej napísané vodu programujú. Dávame do nej aj obyčajnú vodu z vodovodu a necháme pár hodín pôsobiť, aby si voda informáciu načítala. Ak používam vodu z vodovodu, dám tam aj šungit.

Šungit

je takmer dve miliardy stará hornina, ktorá sa ťaží na brehu ruského jazera. Šungit obsahuje veľké množstvo chemických prvkov prospešných pre naše telo. Čo je však dôležitejšie, šungit má schopnosť vstrebávať do seba všetko negatívne a škodlivé.

Šungit z vody odoberá chlór, amoniak, dusičnany a iné nežiadúce látky, dezinfikuje a obohacuje o stopové minerálne prvky, potrebné pre náš organizmus. Šungitová voda je vhodná ako pomoc pri liečení najrôznejších chorôb, ale aj ako každodenná prevencia. Liečivá šungitová voda vám pomôže predísť veľkému množstvu ochorení.

Šungit má schopnosť čistiť vodu takmer od všetkých organických látok, od mnohých kovov, baktérií a iných mikroorganizmov.

 

Ako ešte môžeš vodu programovať?

Liečivým kameňom. Ja používam karneolit, kryštál, citrín…  Podľa účinkov si nájdem vhodný kameň, ktorým si vodu naprogramujem.  Sú aj rôzne podložky pod pohár s posvätnou geometriou. V podstate akýmkoľvek symbolom, slovom, kameňom. Voda si berie informáciu od všetkého. Je super, ak vode ďakujete pri každom umývaní, sprchovaní… Energia vďačnosti ju naprogramuje a ona túto informáciu nesie ďalej.  Ak to urobí viac ľudí, bude to viac vody a ovplyvní zase ďalšiu vodu atď.

Vodu môžeš vystaviť mesačnému svitu a ráno ju vypiť.

Programovanie vody myšlienkou

Do pohára alebo inej nádoby nalej vodu a nádobu chyť do rúk. Napríklad, ak chceš naprogramovať vodu sebaláskou alebo láskou. Tak si precíť lásku, mysli na to slovo a cez ruky a dlane posielaj informáciu do vody. Aspoň jednu minútku, ale pokojne aj dlhšie.

Čarovanie s vodou

Pod pohár vody daj papierik, na ktorom je napísané tvoje želanie. Želanie napíš v prítomnom čase v prvej osobe.. už to máš, už to je. Na konci napíš „ďakujem“. A ráno vodu s vďakou vypi. Informácia vo vode naprogramuje tvoju vodu v tele. Voda si informácie odovzdáva.

Voda je prepojením duchovna a hmoty

Dokáže byť éterická, plynná a vystúpiť k výšinám. Vie byť aj hmotou a vojsť hlboko, hlboko do zeme… Je prepojením horného a dolného sveta (staroslovanské Čarovnice….o tom inokedy). Bez vody neexistuje život. Voda všetko prepája a je živou bytosťou.

Ak vás tento pohľad na vodu zaujal, tu je Duše K o vode.

Možno máte chuť svoju vnútornú vodu, seba, programovať trochu viac a zároveň vymazať programy, ktoré vám netvoria dobro v živote, v tom prípade sa pozrite TU

 

Ak chcete priamy dôkaz o tom, ako veľmi sú slová dôležité, urobte si doma malý pokus. Do troch nádob si dajte ryžu a zalejte ju vodou. Na jednu napíšte slovo ďakujem, na druhú „ty si idiot“ a na tretiu nič. Denne prvej nádobe vyslovte ďakujem, druhej vynadajte a tretiu ignorujte. Sledujte nádoby a po troch týždňoch uvidíte, čo sa stane s každou nádobou a ryžou v nej. Video o tom nájdete TU.

Na záver vám želám, aby ste mali svoju vodu vždy naprogramovanú na to najkrajšie slovo Láska

 

 

 

Som Katarína Mikulíková a moje poslanie a vášeň spočíva v tom, že pomáham ľuďom objaviť v sebe božské tvorivé vedomie. Verím, že táto cesta nemusí byť ťažká a dokonca sa pri nej môžeme baviť! Moje motto je "Všetko je pre teba možné", pretože verím, že každý má v sebe potenciál na veľké veci a všetko je možné, keď tomu veríme a pracujeme na tom. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.