Želania sa plnia !

Želania sa plnia !

Je v poriadku, ak sme nespokojní.

 

Je to jasný ukazovateľ toho, že je pre nás možné niečo oveľa lepšie. Super !

 

Takže, ak vieme, že môžeme mať viac, ako na to?

Ako prvý krok je dobré vedieť, čo chceme a potom si to predstaviť. Ale nejde o obyčajnú predstavu. Je potrebné, aby v tom bola silná emócia.

Vzrušenie, túžba a vnútorné odsúhlasenie toho: „áno toto je pre mňa možné“. Vizualizujeme si svoj zámer silno, prežívame ho, akoby sme to už naozaj mali – s radosťou a vďakou. Do detailov a s vedomím toho, že to je možné dosiahnuť. Áno je !
Tu myseľ často nahodí svoje pochybnosti, ale je dôležité ju ignorovať.

Myseľ tu nie je na vytváranie zázrakov. Neprislúcha jej to a preto to nechápe a skôr hľadá, ako nás od toho odhovoriť. Naše vyššie JA je tu ten povolaný na zázraky. A vyššiemu JA stačí zadať čo chceme, skrz hore spomínanú precítenú vizualizáciu a už to potom nestornovať. O „objednávkach“ vo vesmírnej reštaurácii 🙂  je aj toto video.

Vizualizáciou si urobíme objednávku vo vesmíre. Okej, teraz je jasné, čo chceme. Pokúsme sa definovať, akú emóciu budeme cítiť, keď sa nám to splní. Je to sloboda? Radosť? Kľud ? Pomenujme si, čo cítime pri predstave nášho splneného zámeru ?

Túto emóciu potrebujeme cítiť už teraz. Ešte predtým, než sa želanie splní. Je to tá veľmi veľmi veeeeľmi dôležitá časť manifestácie – zhmotňovania. Chceme napríklad peniaze. Nájdime si, ako sa budeme cítiť, keď ich budeme mať. Napríklad, by bol pocit z predstavy zabezpečenie, je to teda pocit bezpečia.

Okej, položíme si otázku: Kedy sa cítime bezpečne? V ktorých situáciách ?

Odpoveď by mohla byť – v objatí milovaného človeka.

Takže sa budeme čo najčastejšie objímať a hlavne si uvedomovať a preciťovať ten pocit – som v bezpečí.

Chápete? Jednoducho si tú emóciu privedieme do života cez situácie, v ktorých sme ju schopní cítiť. Aj v predstavách sa tomu často venujeme.

Týmto precítením si žiadanej emócie ( ktorú nám vyvolá dosiahnutie zámeru) urýchľujeme skok zo starej reality do novej. Z jednej časovej linky do druhej.

Následne sa dostávame do iných vibrácií než doteraz. Naša myseľ začne zachytávať iné myšlienky a nápady. Všímame si, že niektorí ľudia už s nami neladia. Začneme si viac vecí uvedomovať a aj vidieť svoje obmedzujúce vzorce správania. Stávame sa vedomejšími.

Začneme sa inak rozhodovať. Vo svojom vnútri intuitívne cítime, čo je pre nás dobré a ideme si za tým. Tu prichádzajú kvantové kroky a činy, ktoré sa vymykajú nášmu starému ja. V tomto štádiu je mimoriadne dôležité všetky tie kroky skutočne robiť.

A pozor, prirodzene k tomu, idú ruka v ruke aj strachy, sabotéri, ego, myseľ. Všetko bude kričať a volať nás späť a je to prirodzená reakcia nášho systému. Ideme totiž za hranice toho, čo poznáme. Zmena vždy vzbudí poplach. Takže sa nebojme, strachy púšťajme, spracovávajme a hlavne kráčajme ďalej!

A teraz prichádza časť prekážok

Môže byť jedna a môže ich byť viac. Urobíme kvantové kroky, to čo z nášho nového ja chceme urobiť.

A urobíme to, napriek strachu !

A potom príde výzva. Začne sa nám niečo kaziť, či už hmotné veci alebo aj vzťahy, môže prísť choroba, môžeme prísť o peniaze, o klientov, jednoducho príde dráma.

Tu sa väčšina ľudí otočí a vzdá. Už sme unavení z toľkých zmien, máme pocit, že nám ten vytúžený zámer asi nie je súdený. Máme chuť sa vrátiť do starých koľají, do bezpečia.

Opak je však pravdou

Práve toto je dôkaz, že veci sa už dejú. Už sme pri konci, len to nevzdať. Táto výzva, táto kríza, je dôležitá! Často sa v nej niečo učíme o sebe, o svojej sile ustáť opak toho, čo sme chceli. Nebýva to príjemné, je to však pre nás nevyhnutné…

Niekedy máme v sebe obmedzujúce presvedčenie, ktoré nám bráni pri manifestácii toho, čo chceme. A vďaka tej kríze, vďaka tomuto bodu, to pochopíme. V krízach je dôležité udržať si v sebe rovnakú energiu v akej budeme, keď sa splní náš zámer.

Po prekonaní krízy, či výzvy, sa stávame novým JA. Naša energia sa zmení, pretože sme sa zmenili my. Zmenili sme sa tým, čo sme sa v tom všetkom naučili. Tiež tým, čo sme všetko v sebe našli. Mení sa naše nazeranie na seba samého.

Naša sebahodnota a sebaláska. Jednoducho celé vnímanie seba. Postupne sa toto nové vnímanie, nová energia ustáli a my z nej začneme čerpať a tvoriť. Veci, ktoré sa nám predtým ani nesnívali idú teraz s ľahkosťou. Ruka v ruke s touto novou energiou prichádza zhmotnenie želaného zámeru.

 

 

Napísala som pre vás celý obsiahly e-book, ktorý sa venuje tvorbe Zámerov, procesu ich naplnenia a vyberaniu si reality. A je pre vás napísaný s láskou a na stiahnutie úplne ZADARMO. 

 

Som Katarína Mikulíková a moje poslanie a vášeň spočíva v tom, že pomáham ľuďom objaviť v sebe božské tvorivé vedomie. Verím, že táto cesta nemusí byť ťažká a dokonca sa pri nej môžeme baviť! Moje motto je "Všetko je pre teba možné", pretože verím, že každý má v sebe potenciál na veľké veci a všetko je možné, keď tomu veríme a pracujeme na tom. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.